У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Проведено рейдову перевірку з питань дотримання вимог пожежної безпеки у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Опілля» с. Добринів

Проведено рейдову перевірку з питань дотримання вимог пожежної безпеки у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Опілля» с. Добринів

На виконання вимог телефонограми У ДСНС в області від 20.02.2014 № 01-1308/37 «Про організацію та проведення громадської акції «Запобігти.Врятувати.Допомогти»», від 11.06.2014 № 01-4372/08 Рогатинський РВ У ДСНС інформує про те, що 16 червня п.р. з метою постійного контролю за дотриманням вимог пожежної безпеки в дитячих оздоровчих закладах працівниками підрозділу проведено рейдову перевірку з питань дотримання вимог пожежної безпеки у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Опілля» с. Добринів та спільно з працівниками відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, служби у справах дітей Рогатинської райдержадміністрації та Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено акцію у рамках громадської акції «Запобігти.Врятувати.Допомогти.».
В процесі проведення заходу дітям було показано спеціальний автомобіль АППД-2, призначений для гасіння пожеж, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, спеціальне обладнання та спорядження, спеціальний одяг та спорядження, котре застосовують у своїй діяльності рятувальники.
Розповіли дітям про найбільш резонансні пожежі, котрі траплялися на території Рогатинського району та Івано-Франківської області загалом.
В ході зустрічі дітям наведено причини, перебіг і наслідки різних нештатних ситуацій, способи їх уникнення, пригадали правила безпеки життєдіяльності, котрих просто необхідно дотримуватись у побуті та на відпочинку.
Звернули особливу увагу дітей на необхідності дотримання правил безпечного поводження на воді та поблизу водойм, при прогулянці в лісі та збиранні та вживанні різного роду грибів, при зустрічі з плазунами та гадюками, а також як діяти при укусах комахами та кліщами, при користуванні електронагрівальними приладами та безпечним користуванням газовими приладами, як діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів.
Під час проведення акції дітям та вихователям продемонстровано фільм «Небезпечні знахідки», та залишено диск з даним фільмом для використання під час проведення днів безпеки життєдіяльності.
Юнаки та дівчата також мали чудову нагоду позмагатися, хто швидше вдягне одяг пожежника-рятувальника, спостерігати та навіть узяти безпосередню участь у гасінні умовного загорання. Найбільш активні учасники заходу отримали від рятувальників призи із символікою Державної служби з надзвичайних ситуацій та роздано застережливі тематичні листівки (50 шт.).

IMG_4315 IMG_4313 IMG_4300 IMG_4305