У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Прийнято бюджет Рогатинського району на 2016 рік

Прийнято бюджет Рогатинського району на 2016 рік

Сьогодні, 24 грудня 2015, року відбулось перше пленарне засідання 2 сесії районної ради сьомого скликання, участь в якій взяли 43 депутатів районної ради, депутати обласної ради Ігор Тринів та Богдан Дідик, голова районної державної адміністрації, її заступники, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, міський та сільські голови, керівники установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.
Перед початком розгляду питань порядку денного із наступаючими новорічними та різдвяними святами присутніх привітав фольклорний колектив районного будинку культури.
На засіданні сесії було заслухано звіт щодо виконання районного бюджету за 9 місяців 2015 року. Депутатами було затверджено план роботи районної ради на 2016 рік, внесено зміни в складі комісії районної ради з питань поновлення прав реабілітованих громадян та оціночної комісії районної ради на майно реабілітованих громадян. В ході засідання депутатами було прийнято районний бюджет на 2016 рік та звернення Президенту України П.О. Порошенку, Прем’єр-міністру України А.П. Яценюку, Голові Верховної Ради України В.Б. Гройсману, народному депутату України І.С. Насалику по проблемних питаннях, що стосуються фінансування галузей бюджетної сфери району у 2016 році.
Під час засідання 2 сесії районної ради депутатами було обговорено та розглянуто ще низку питань, які стосувались затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту села Верхня Липиця, мережі закладів культури місцевого рівня Рогатинського району, затвердження штатних розписів підприємств, засновниками чи співзасновниками яких є районна рада. Присутні також прийняли ряд програм, які будуть діяти в районі протягом 2016-2020 років.
По всіх питаннях, які були внесені на розгляд першого пленарного засідання 2 сесії районної ради прийнятті відповідні рішення.