У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Привітали 100-річну мешканку Рогатинського району

Привітали 100-річну мешканку Рогатинського району

22 січня виповнилось 100 років від дня народження Бачинській Катерині Дмитрівні – мешканці с. Діброва. Рогатинського району.
З поважною датою завітали привітати ювілярку голова районної ради Володимир Штогрин, заступник голови районної державної адміністрації Олена Мороховська, начальник управління соціального захисту Роман Ошитко, Сарниківський сільський голова Іван  Туз,  ЗМІ. Представники влади   побажали ювілярці  міцного здоров»я  та вручили кошти в розмірі 1176 грн., які були виділені з районного бюджету, а також квіти та солодощі. Гості повіншували Катерину Дмитрівну дзвінкою українською колядою.
Катерина Дмитрівна Бачинська  народилася в селі Поділля  Галицького району Івано-Франківської області. В 1940 році жінка вийшла заміж і переїхала у село Діброву, звідки родом її чоловік. В 1949 році чоловіка Катерини Дмитрівни вбили підозрюючи, в  допомозі воякам УПА, а молоду матір з 7 річним сином заслали на Сибір. В 1956 році  після амністії сім’я Бачинських повертається на Рогатинщину. Жінка все життя сама  виховувала сина, а тому важко працювала в колгоспі. Та щира віра в Бога допомагала їй долати усі випробування долі.
Проживає старенька з сім’єю сина. Має одну внуку, чотири правнука і два праправнука.

Джерело: http://ww2.gov.if.ua/rogatynska/ua/#