Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Із відповідальністю до себе та ближніх

Із відповідальністю до себе та ближніх

Яка ситуація в нашому районі у зв’язку з світовою пандемією коронавірусу, як працюють медики в непростих умовах – про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Привітали 100-річну мешканку Рогатинського району

Привітали 100-річну мешканку Рогатинського району

22 січня виповнилось 100 років від дня народження Бачинській Катерині Дмитрівні – мешканці с. Діброва. Рогатинського району.
З поважною датою завітали привітати ювілярку голова районної ради Володимир Штогрин, заступник голови районної державної адміністрації Олена Мороховська, начальник управління соціального захисту Роман Ошитко, Сарниківський сільський голова Іван  Туз,  ЗМІ. Представники влади   побажали ювілярці  міцного здоров»я  та вручили кошти в розмірі 1176 грн., які були виділені з районного бюджету, а також квіти та солодощі. Гості повіншували Катерину Дмитрівну дзвінкою українською колядою.
Катерина Дмитрівна Бачинська  народилася в селі Поділля  Галицького району Івано-Франківської області. В 1940 році жінка вийшла заміж і переїхала у село Діброву, звідки родом її чоловік. В 1949 році чоловіка Катерини Дмитрівни вбили підозрюючи, в  допомозі воякам УПА, а молоду матір з 7 річним сином заслали на Сибір. В 1956 році  після амністії сім’я Бачинських повертається на Рогатинщину. Жінка все життя сама  виховувала сина, а тому важко працювала в колгоспі. Та щира віра в Бога допомагала їй долати усі випробування долі.
Проживає старенька з сім’єю сина. Має одну внуку, чотири правнука і два праправнука.

Джерело: http://ww2.gov.if.ua/rogatynska/ua/#