Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Публічне представлення основних параметрів проекту районного бюджету на 2017 рік

Публічне представлення основних параметрів проекту районного бюджету на 2017 рік

У вівторок, 13 грудня  2016 року, у залі засідань адмінбудинку відбулося публічне представлення  основних параметрів проекту районного  бюджету на 2017 рік. Зібрання відбувалося за участі голови районної ради Романа Гринишина, першого заступника голови районної  державної адміністрації Степана Демчишина, заступника голови районної ради Олега Вовкуна, начальника фінансового управління райдержадміністрації Марії Ощипок, членів робочої групи з  розгляду проекту та формування районного бюджету на 2017 рік,  начальників та головних бухгалтерів бюджетних установ, які фінансуються з районного бюджету, членів комісії районної ради з питань бюджету та фінансів, податків та інвестицій, голів профспілок бюджетних установ,  представників громадських організацій, засобів масової інформації.
Начальник фінансового управління райдержадміністрації ознайомила присутніх зі змінами в законодавстві, що впливають на формування  показників районного бюджету та міжбюджетних трансфертів , а саме:
– освітня субвенція з державного бюджету спрямовується виключно на оплату праці з нарахуваннями педагогічним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів, яку обраховано в сумі 77882,3 тис. грн.
– медична субвенція з державного бюджету спрямовується на видатки передбачені у пункті 3 частини першої статті 89 та пункту 3 частини першої статті 90 Бюджетного кодексу України  для оплати тільки поточних видатків (крім видатків на оплату комунальних послуг та енергоносіїв) –  32118,6 тис.грн.
Розподіл медичної субвенції здійснено відповідно до Формули розподілу обсягу медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам , затвердженої постановою КМУ від 19 серпня 2015 року № 618, з урахуванням змін.
На фінансування переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я передбачено додаткову дотацію в сумі 17788,7 тис.грн.
Обсяг загального фонду районного  бюджету з урахуванням міжбюджетних трансфертів з державного, обласного, міського бюджетів   складає 346447,5 тис.грн., в тому числі доходи районного бюджету обраховано в сумі 34000,0 тис. грн.
Джерело: http://ww2.gov.if.ua/rogatynska/ua/#