Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Питання відновлення роботи дошкільних навчальних закладів району розглядалось на нараді в Рогатинській РДА

Питання відновлення роботи дошкільних навчальних закладів району розглядалось на нараді в Рогатинській РДА

Питання відновлення роботи дошкільних навчальних закладів району розглядалось    26 травня на нараді в Рогатинській районній державній адміністрації, яку провели перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Дем’янчук та голова районної ради Роман Гринишин з начальником відділу освіти та туризму райдержадміністрації Василем Трачем і завідувачами закладів дошкільної роботи міста Рогатина та району.

Як зазначив перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Дем’янчук – головною умовою функціонування дошкільних навчальних закладів є їх відповідність санітарно-гігієнічним нормам, зазначеним у Постанові головного санітарного лікаря України від 21.05.2020 р. № 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).» .Враховуючи інформацію, подану завідувачами закладів дошкільної роботи та умови в яких будуть перебувати діти, спільним рішенням визначено, що ДНЗ розміщеним в сільській місцевості, розпочати свою роботу з 01 серпня 2020 р.

Щодо двох закладів дошкільної роботи в місті Рогатині, то рішення щодо початку їх роботи буде прийнято після їх обстеження та складення відповідного акту Рогатинським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (Н.Фокшанська).

Дане питання буде основним на засіданні комісії ТЕБ і НС 28.05.2020 р..

Як було зазначено – ДНЗ можуть відкриватися, але не зобов’язані цього робити, якщо вони не готові до прийняття вихованців і не мають достатньо засобів захисту в умовах карантину.

Джерело:http://rohatyn.if.gov.ua