Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Районна рада ухвалила рішення щодо реорганізації закладів загальної середньої освіти району

Районна рада ухвалила рішення щодо реорганізації закладів загальної середньої освіти району


Сьогодні,  13 лютого 2020 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася 30 сесія районної ради. В роботі пленарного засідання взяли участь: голова районної державної адміністрації Володимир Труш, депутат Івано-Франківської обласної ради Богдан Дідик, заступник голови районної ради Олег Вовкун, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, голови місцевих рад району, керівники установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.

Розпочали свою роботу депутати із прийняття Звернення районної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України з приводу майбутнього продажу земель сільськогосподарського призначення, в якому, в черговий раз, звернулися з вимогами зупинити розгляд законопроекту № 2178-10 від 10.10.2019р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», провести всеукраїнський референдум щодо продажу земель с/г призначення до того, як виносити подібні законопроекти на розгляд Верховної Ради України, розробити та напрацювати Національну програму реформування земельних відносин і т.д.

Щодо другого питання порядку денного, то без зауважень та запитань до доповідача було депутатами взято до уваги звіт голови районної державної адміністрації Володимира Труша про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку, бюджету району за 2019 рік, рішень ради із зазначених питань та здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень.

В ході роботи сесії депутати прийняли рішення про реорганізацію закладів загальної середньої освіти Рогатинського району. Головна проблема, яка підштовхнула районних обранців до прийняття такого радикального рішення – брак коштів на забезпечення заробітної плати освітянам. Також було затверджено фактичну мережу закладів загальної середньої освіти району на 2020-2021 навчальний рік.

“Ми, як мінімум, три роки боролися із закриттям шкіл та з пониженням ступенів. Ці рішення нам тяжко давалися, але ми їх приймали. 2020 рік став винятком з тих років, які ми проживали з вами, як депутати районної ради. Якщо в ті роки я був впевнений в правоті рішень і очолював боротьбу проти пониження ступенів цих закладів, то цього року  я такої відповідальності на себе взяти не можу. Знаючи, що в бюджеті робиться, знаючи, що через 2-3 місяці майже 800 освітян недоотримають заробітніх плат і не зможуть піти у відпустки, я такий крок допустити не можу. І на сьогоднішній день назріло те питання, яке ми обговорювали з  вами всі роки. Наступив 2020 рік. Ми ввійшли з вами в рік змін, тому що дійсно цього року буде реформа і будуть створені громади. Ми не маємо права прийняти популістичне рішення. Ми з вами маємо подивитися на проблематику району в цілому. А проблематика в районі одна єдина – велика кількість людей залишаться без заробітної плати. Допустити цього ми не можемо. Ми дбаємо за весь район. Сьогодні – це той пік, якому дороги назад немає!” – звернувся до депутатів голова районної ради Роман Гринишин.

Так, було реорганізовано шляхом перетворення з 01 липня 2020 року 23 заклади загальної середньої освіти Рогатинського району. Згідно затвердженої фактичної мережі на 2020-2021 рік налічуєтьтся 6 ліцеїв, в складі яких є 17 філій, 13 гімназій і 13 початкових шкіл.