У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Районне свято педагогів

Районне свято педагогів

Щорічно в Україні у першу неділю жовтня відзначається День працівників освіти України. Сьогодні, 2 жовтня 2015 року, напередодні свята, у актовій залі школи естетичного виховання учнів відбулись урочистості за участі духовенства, представників влади, ветеранів освіти, представників педагогічних колективів та громадськості району.
Святковий захід розпочався із виконання Державного Гімну України та Божого благословення декана Рогатинського УГКЦ митрофорного протоієрея Дмитра Бігуна та декана  Рогатинського УПЦ КП отця Володимира Гривнака. Керівники освітніх закладів району поклали квіти до підніжжя скульптури Божої Матері, Стелли «Небесній Сотні» та пам’ятника Івану Франку.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять колег-вчителів, котрі цього року увійшли у вічність.
З нагоди професійного свята освітян району привітали голова районної ради Володимир Штогрин, голова районної державної адміністрації Надія Цимбаліста, міський голова Володимир Гусак, начальник управління освіти райдержадміністрації Василь Трач, голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України Тарас Стасів. Від імені молодих педагогів району зі словами вдячності до присутніх звернулась Оксана Мотовиляк – вчитель іноземної мови Черченської ЗОШ І-ІІІ.
Кращі педагоги були відзначені грамотами Міністерства освіти і науки України, департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, спільними грамотами голів районної державної адміністрації та районної ради, а також відділу освіти РДА.
За вагомий внесок у розвиток освіти, національно-патріотичне виховання учнівської та дитячої молоді, розробку і впровадження нових передових технологій навчання, досягнення високих результатів у педагогічній праці голова районної ради вручив Диплом та грошову винагороду лауреату районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського Яремі Зварчуку – вчителю музичного мистецтва, заступнику директора з виховної роботи Рогатинської гімназії імені Володимира Великого, депутату районної ради.
Прекрасним доповнення до свята стали виступи учнів та вчителів загальноосвітніх шкіл району, творчих колективів та вихованців школи мистецтв імені Бориса Кудрика і школи естетичного виховання учнів.