Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Ремонт доріг – на контролі органів виконавчої влади

Ремонт доріг – на контролі органів виконавчої влади

Сьогодні, в рамках робочої поїздки, голова районної державної адміністрації Володимир Штогрин та голова районної ради Роман Гринишин здійснили інспектування ходу ремонтних робіт дороги місцевого значення Більшівці-Княгиничі в межах Рогатинського району на ділянці Підмихайлівці-Воскресинці.

Ремонтні роботи проводить підрядна організація ТОВ «КАРПАТ-БУД», яка виграла тендер на проведення експлуатаційного утримання та поточний дрібний ремонт доріг загального користування місцевого значення Рогатинського району.

Керівники району обговорили план, графік та терміни виконання ремонтних робіт.

Питання ремонту доріг перебуває на особистому контролі голови райдержадміністрації та голови районної ради.

Джерело:http://rohatyn.if.gov.ua