Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Із відповідальністю до себе та ближніх

Із відповідальністю до себе та ближніх

Яка ситуація в нашому районі у зв’язку з світовою пандемією коронавірусу, як працюють медики в непростих умовах – про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Результати конкурсу проектів (програм) надання безоплатної первинної правової допомоги населенню Рогатинського району

Результати конкурсу проектів (програм) надання безоплатної первинної правової допомоги населенню Рогатинського району

1 червня 2016 року відбулось засідання комісії з питань організації проведення конкурсу проектів (програм) надання безоплатної первинної правової допомоги.  На конкурс надійшла лише одна конкурсна пропозиція,   після розгляду якої, підстав для її відхилення не було.
Члени комісії провели оцінку конкурсної пропозиції, представленої учасником конкурсу та визначили єдиного переможця – Рогатинську районну громадську організацію «НОВИЙ ЧАС».
На виконання рішення 3 сесії районної ради сьомого скликання від 31.03.2016 р. № 74-3/2016, конкурсна комісія рекомендувала голові районної ради укласти із Рогатинською районною громадською організацією «НОВИЙ ЧАС» договір надання безоплатної первинної правової допомоги на території Рогатинського району.

Голова конкурсної комісії,
заступник голови районної ради
О.І. Вовкун