Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Робочий візит голови обласної ради на Рогатинщину

Робочий візит голови обласної ради на Рогатинщину

Вчора, 6 жовтня 2014 року, з робочою поїздкою на Рогатинщині побував голова обласної ради Василь Скрипничук. Ним були розглянуті питання, пов’язані з ходом реалізації територіальними громадами району обласних проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. За підсумками 4 обласного конкурсу переможцями визнано шість громад (вартість проектів 808 тис.грн.), відзначено добру роботу Підгородянської та Липівської сільських рад (голови – Ярослав Огерук та Василь Стиславський).
Ним також було наголошено на необхідності завершення робіт на об’єктах, які із обласного бюджету профінансовані практично повністю. Адже незабаром обласна рада проведе вже п’ятий обласний конкурс проектів, в якому з Рогатинського району приймуть участь вісім громад. Загальна вартість проектів 1,17 млн.грн.