У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Робота депутатів районної ради у постійних комісіях

Робота депутатів районної ради у постійних комісіях

В ході підготовки питань на чергову сесію районної ради, 30 травня 2019 року, за участю керівництва районної ради, відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району та з питань освіти, культури, національного, духовного відродження та засобів масової інформації.

Депутати розглянули цілу низку актуальних питань, що стосувались сфери освіти району та плануються до розгляду на 25 сесії районної ради. Доповідав по даних питаннях начальник віділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Василь Трач. Мова йшла про погодження перейменування трьох закладів освіти району та утворення двох філій, з послідуючим затвердженням на сесії районної ради їх статутів та положень відповідно. Зокрема, депутатами було погоджено перейменування Рогатинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 на Рогатинський ліцей та присвоєння даному закладу імені Братів Рогатинців, Рогатинської гімназії імені Володимира Великого – на Академічний ліцей «Рогатинська гімназія імені Володимира Великого», Пуківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – на Пуківський ліцей, до якого планується приєднати дві філії І-ІІ ступенів, а саме Добринівську та Стратинську, які теж було погоджено утворити, реорганізувавши Добринівську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів та Стратинську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів.

Окрім того, присутні заслухали звіт щодо виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за І-й квартал 2019 року, по якому доповідав Володимир Штогрин – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації. Було розглянуто майнові питання, які стосувались передачі в безоплатне користування громадській організації «Рогатинське товариство пластових опікунів «ДоброДій» частину підвальних приміщень навчального корпусу Рогатинської гімназії імені Володимира Великого та внесення змін до окремих рішень районної ради, що стосуються управління майном територіальних громад району. Також депутати рекомендували виключити з порядку денного 25 сесії питання “Про внесення змін у комплексну програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки у Рогатинському районі на період 2016-2020 років, затверджену рішенням другої сесії районної ради сьомого скликання від 24.12.2015 № 31-2/2015”, повернувши на доопрацювання дані зміни до програми. Крім того, присутні розглянули ряд листів, що надійшли у виконавчий апарат районної ради.

Заступник голови районної ради Олег Вовкун ознайомив депутатів з порядком денним 25 сесії районної ради та проектами рішень, які виносяться на розгляд сесії.