У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Робота депутатів районної ради у постійних комісіях

Робота депутатів районної ради у постійних комісіях

Сьогодні, 11 травня, за участю голови районної ради Романа Гринишина відбулося засідання двох постійних комісій районної ради: з питань освіти, культури, національного, духовного відродження та ЗМІ, а також з питань бюджету та фінансів, податків та інвестицій.
На розгляд депутатів постійної комісії з питань освіти, культури, національного, духовного відродження та ЗМІ було винесено п’ять питань порядку денного, серед яких ключовими були:

  • затвердження порядку проведення конкурсу для призначення на вакантні посади директора та педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Рогатинської районної ради Івано-Франківської області;
  • проголошення в районі 2018 року Роком Василя Івахіва – організатора і першого командира Української повстанської армії на Волині.

Також внесено доповнення до штатного розпису Рогатинської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву та запропоновано провести в понеділок, 14 травня, нараду за участю окремих директорів шкіл та сільських голів по питаннях реорганізації закладів освіти.
На засіданні постійної комісії  з питань бюджету та фінансів, податків та інвестицій депутатами розглянуто звіт щодо виконання районного бюджету за І квартал 2018 року та листи, які поступили на комісію про виділення коштів. У зв’язку з виконанням районного бюджету за 4 місяці 2018 року на 102%, згідно з Бюджетним кодексом України заборонено вносити зміни до районного бюджету. Через те розгляд всіх листів, що поступили на комісію, перенесено на наступне засідання постійної комісії.
Крім того, врахована субвенція обласного бюджету та бюджетів органів місцевого самоврядування на вирішення потреб закладів району.
В ході роботи комісій депутати опрацювали запропоновані проекти рішень по питаннях, які виносяться на розгляд сесії районної ради.
У роботі постійних комісій також взяли участь: голова районної державної адміністрації Петро Білінський, заступник голови районної державної адміністрації Оксана Канюка, заступник голови районної ради Олег Вовкун, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Михайло Іваник, голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України Тарас Стасів, заступник начальника фінансового управління районної державної адміністрації Галина Томашівська, директор Підмихайлівської ЗОШ І-ІІ ст. Марія Озарків.
В понеділок, 14 травня, відбудеться засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, сім’ї, розвитку фізичної культури, спорту і туризму.