У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Робота депутатів у постійних комісіях – запорука успішного проведення сесій районної ради

Робота депутатів у постійних комісіях – запорука успішного проведення сесій районної ради

19 липня 2018 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів, податків та інвестицій, участь в якому взяли голова районної ради Роман Гринишин, голова районної державної адміністрації Петро Білінський, начальник фінансового управління райдержадміністрації Богдана Могила, начальник відділу освіти райдержадміністрації Лідія Дуда, головні лікарі Рогатинської центральної районної лікарні та комунального некомерційного підприємства «Рогатинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Рогатинської районної ради Івано-Франківської області Тарас Бандура і Віктор Денисюк, Букачівської міської лікарні – Зеновій Кучинський, бухгалтери даних закладів охорони здоров’я, працівники виконавчого апарату районної ради.
В ході обговорення члени комісії розглянули та погодили пропозиції районної державної адміністрації щодо внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. Ключовим питанням на засіданні комісії було питання розподілу медичної субвенції, яка надійшла з державного бюджету для первинної медичної допомоги. Постійна комісія здійснила її розподіл: частину коштів залишила для центральної районної лікарні, а саме в сумі 381 тис.грн. для оплати праці працівників фельдшерсько-акушерських пунктів та амбулаторій, які на сьогоднішній день залишилися в структурі ЦРЛ, решта субвенції направлено на фінансування КНП «Рогатинський центр первинної медико-санітарної допомоги».
Також, депутати рекомендували відділу освіти районної державної адміністрації звернутися до місцевих голів, на території яких знаходяться загальноосвітні навчальні заклади з наявністю початкових класів, щодо залучення коштів місцевих рад до фінансування закупівлі комп’ютерного обладнання для перших класів, з метою забезпечення якісної сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа».
Листи, які  надійшли у виконавчий апарат районної ради для розгляду на засіданні постійної комісії щодо виділення коштів з районного бюджету, будуть розглядатися комісією за умови перевиконання районного бюджету більше 105 відсотків, згідно Бюджетного кодексу України.
20 липня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району.
Про проект програми зайнятості населення Рогатинського району на період до 2020 року доповідав начальник управління соціального захисту населення Рогатинської районної державної адміністрації Роман Ошитко. По питанню передачі автомобіля з центральної районної лікарні для потреб Данильченської амбулаторії доповідав головний лікар Рогатинської ЦРЛ Тарас Бандура. Також, головний лікар звернувся з проханням щодо надання дозволу на передачу в оренду частини приміщення, розташованого на першому поверсі поліклінічного відділення, з метою відкриття філіалу клініко-діагностичної цілодобової лабораторії.
Питання підтримання звернення Коломийської районної ради щодо недопущення підняття ціни на газ депутати вирішили заслухати на спільному засіданні постійних комісії районної ради, яке відбудеться напередодні сесії –  24 липня 2018 року.

В ході роботи комісій депутати опрацювали запропоновані проекти рішень по питаннях, які виносяться на розгляд 18 сесії районної ради.