У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Рогатинщина пом’янула В’ячеслава Чорновола

Рогатинщина пом’янула В’ячеслава Чорновола

“Дай Боже нам любити Україну понад усе сьогодні – маючи, щоб не довелося гірко любити її, втративши. Настав час великого вибору: або єдність і перемога та шлях до світла, або поразка, ганьба і знову довга дорога до волі”.
У цих словах вся суть В’ячеслава Чорновола. 25 березня 1999 року він трагічно загинув, але його переконання живуть у серцях мільйонів послідовників. Тож сьогодні, у роковини смерті лідера НРУ, біля меморіальної дошки на подвір’ї ЦРЛ рогатинці вшанували пам’ять патріота України.
Поминальне віче розпочалось із панахиди, яку відслужив декан Рогатинський УПЦ КП о. Володимир Гривнак. Ветерани АТО, учасники Революції гідності та члени Народного руху від імені громадськості краю поклали “гірлянди слави” та вклонились меморіальній таблиці В. Чорновола і стеллі “Небесній сотні” на пл. Роксолани.
Відтак до громадськості звернулись голова районної ради Роман Гринишин, міський голова Сергій Насалик, заступник голови РДА Микола Басараб.
З полум’яним словом про постать провідника Народного руху України виступила голова районної організації партії, депутат районної ради Вікторія Тимків, а представниця осередку зі с. Путятинці Світлана Язловецька зачитала власні віршовані рядки, присвячені Чорноволу.
Зворушливими спогадами про постать В’ячеслава Максимовича подідився його близький друг та соратник, наш земляк зі села Стратин Роман Лопушанський. “Він дійсно щиро любив Україну. Коли в житті в когось будуть важкі миті, згадайте долю Чорновола, Небесної сотні, краян, які віддали життя на Сході… Хотілось би, щоб це були останні втрати і пошвидше настав спокій та розуміння”.
У виконанні НАХК “Сурма” прозвучали патріотичні твори, а завершилось віче виконанням Державного Гімну.

Джерело: http://rogatka.if.ua/