Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Рогатинщина вшанувала 20 річницю загибелі В’ячеслава Чорновола

Рогатинщина вшанувала 20 річницю загибелі В’ячеслава Чорновола

Якби мене запитали, чи жалкую я про те, як склалося моє життя, про відсиджені 15 років, я б відповів: анітрохи… І якби довелося починати все спочатку та вибирати, я б обрав життя, яке прожив…

В’ячеслав Чорновіл

Минуло двадцять років, коли в ніч з 25 на 26 березня за нез’ясованих обставин загинув лідер національних сил України, принциповий політик, невтомний борець, правозахисник, ідеолог і натхненник Народного Руху України – В’ячеслав Максимович Чорновіл.

З метою вшанування пам’яті В’ячеслава Чорновола, біля пам’ятного знаку провіднику національно-демократичного визвольного руху, що встановлений на адмінбудинку комунального некомерційного медичного підприємства «Рогатинська центральна районна лікарня», відбулися поминальні заходи за участю представників влади та громадськості району.

Після поминальної панахиди та покладання лампадок перед присутніми виступили: отець Роман Пук, голова районної ради Роман Гринишин, перший заступник  голови районної державної адміністрації Олена Мороховська,  міський голова Сергій Насалик, заступник голови обласної крайової організації Народного Руху України, депутат обласної ради Тарас Виноградник, член Жовчівського осередку Народного Руху України Микола Бурка.

Віршовані рядки, присвячені Вячеславу Чорноволу, прозвучали у виконанні Віри Тернівської та учениці Рогатинської гімназії імені Володимира Великого Софії Могили.