У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Рогатинщина відзначила 23-ю річницю Конституції України

Рогатинщина відзначила 23-ю річницю Конституції України

28 червня виповнюється 23 роки з того дня, коли Верховна Рада України прийняла Конституцію – документ, який є фундаментом нації і держави, основою всього законодавстава. Її прийняття стало для України важливим кроком до утвердження себе, як незалежної, рівної серед рівних світових держав країни.

Сьогодні, на центральній площі міста Рогатина відбулися урочистості з нагоди державного свята – Дня Конституції України. Свято розпочалося із спільної молитви та благословення  духовних отців, які закликали всіх людей утверджуватися у вірі, надії та любові до Бога, жити згідно заповідей Божих, в єднанні навколо української держави. Представниками громадської організації «Пласт» було покладено квіти до скульптури Матері Божої, стели Героям Небесної Сотні та пам’ятника Борцям за волю України.

Перед учасниками урочистостей виступили голова районної ради Роман Гринишин, заступник голови районної державної адміністрації Олена Мороховська та Рогатинський міський голова Сергій Насалик.

Голова районної ради Роман Гринишин привітав всіх з наступаючим святом та побажав присутнім політичної мудрості і правильного вибору, для того, щоб в скорому майбутньому обрати таку владу, яка допоможе зробити життя в Україні кращим.

Урочисті заходи продовжились святковим патріотичним концертом, в якому взяли участь кращі представники художніх колективів району: народний аматорський вокальний ансамбль «Перлина» клубу с. Підгороддя (керівник –  Марія Торбин), тріо Рогатинського агроколеджу (керівник – Андрій Крупка), дует в складі Марії Чупак та Анастасії Дзери , зразковий танцювальний колектив «Опільчанка» школи естетичного виховання учнів (керівник – Лілія Горинь), народний аматорський танцювальний колектив «Юність Опілля» Рогатинського агроколеджу (керівник – Людмила Тернівська), а також солісти: Ярина Мацуй, Олеся Депа та Надія Федунишин.