Визначено переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України

Визначено переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України

04 серпня 2020 року визначили переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України.
Для участі в …

Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Рогатинщина відзначила День Державного Прапора України та 29-ту річницю Незалежності з урахуванням карантинних заходів

Рогатинщина відзначила День Державного Прапора України та 29-ту річницю Незалежності з урахуванням карантинних заходів

23 серпня, відповідно до Указу Президента України від 12 серпня 2020 р. № 318/2020 «Про відзначення 29-ї річниці незалежності України» на центральній площі міста відбулася церемонія урочистого підняття Державного Прапора України та молебень з нагоди 29-ї річниці Незалежності України.

Декан Рогатинський УГКЦ о.Дмитро Бігун провів чин освячення Державного Прапора України. А почесне право підняття Державного Прапора України надано учаснику АТО Володимиру Тимківу та  представникам районної організації «Пласт».

Хвилиною мовчання присутні вшанували тих, хто поклав своє життя за мир на нашій землі.

З вітальним словом до краян звернулись голова районної державної адміністрації Володимир Штогрин, голова районної ради Роман Гринишин та секретар міської ради Галина Богун.

У виконанні Іванни Онисько прозвучала пісня “Йшла до Бога Україна”.

Також учасники антитерористичної операції та майданівці поклали квіти до стелли Героям Небесної Сотні, члени молодіжної організації «Пласт» – до пам’ятника Борцям за волю України, а представники молодого покоління міста – до скульптури Матері Божої.

Відтак, біля Скульптури Матері Божої відбувся Молебінь за Україну.

Варто зазначити, що захід відбувся з урахуванням вимог законодавства про запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Зі святом вас, шановні друзі, співвітчизники! Хай живе Україна! Навіки – вільна! Навіки – незалежна! Хай мир, спокій та щастя панують на нашій рідній землі!

Джерело: http://rohatyn.if.gov.ua/index/show/name/rogatinschina-vidznachila-den’-derzhavnogo-prapora-ukraiini-ta-29-tu-richnitsyu-nezalezhnosti-z-urahuvannyam-karantinnih-zahodiv