На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,
Бо ти єдина, Україно, бо ти на всіх у нас одна.
Одна …

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

У 1944 році наказом Головного військового штабу УПА було створено систему нагород і заохочень. Цими нагородами за бойові …

Відбулася 26 сесія районної ради

Відбулася 26 сесія районної ради

12 вересня 2019 року, під головуваннямголови районної ради Романа Гринишина, відбулася 26 сесія …

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу «Краща етнокультурна громада»

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу  «Краща етнокультурна громада»

Відповідно до Положення про обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, заходів …

Визначено лауреата районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

Визначено лауреата  районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

10 вересня 2019 року під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, відбулося засідання комісії з присвоєння …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Рогатинщина вшанувала Героїв Небесної Сотні

Рогатинщина вшанувала Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.
19 лютого, напередодні Дня Героїв Небесної Сотні в Рогатині вшанували подвиг учасників Революції гідності та увічнили пам’ять наших Героїв, які ціною свого життя захищали європейське майбутнє нашої держави.
Вклонитись Героям Небесної Сотні сьогодні зібрались керівництво міської та районної влади спільно з духовенством та небайдужими рогатинцями та гостями нашого міста, які несли лампадки із запаленими свічками.
Пам’ятні заходи розпочались на подвір’ї Рогатинського аграрного  коледжу біля пам’ятного знаку «Героям Небесної Сотні , де духовні отці  Володимир Гривнак та Роман Пук відправили панахиду  та  тричі разом з велелюдним майданом змовили молитви  за невинно убієнних Героів, які загинули за честь, свободу України на київському Майдані і під час проведення АТО  на сході України. Під траурні акорди пісні-реквієму «Плине кача» студентами  агроколеджу  до пам»ятного знаку покладено свічки та лампадки.
Опісля, громадськість  району на чолі з священиками та  патріотичною молоддю «свічковою ходою» вирушили на площу Роксолани,де громадськість  та молодь  району віддали шану загиблим Героям, запаливши лампадки біля Стели Небесної Сотні у центрі міста аогатина.
Розпочалося віче-реквієм на площі із виступу військового капелана о. Дмитра Бігуна.
До громадськості звернулися керівники району: перший заступник голови Степан Демчишин,заступник голови районної ради Олег Вовкун та міський голова Сергій Насалик. Виступаючі наголосили, що тільки активні спільні зусилля, незламна воля і міцна єдність зупинить оскаженілого агресора, припинить кровопролиття і принесуть перемогу. І всі ми з честю та гідністю повинні нести пам’ять про тих, хто загинув, віддав найдорожче своє – життя.
Про  роль молоді, як рушійної сили Революції, яка прагнула жити в вільній європейській країні  говорив студент 4 курсу механічного відділення Рогатинського агроколеджу Ігор Михайлевич.
Ділилися пережитим  під час  трагічних подій в столиці України, згадували побратимів  учасник майдану та  АТО Василь Байда. та учасник подій Революції Гідності  Павло Васьків.
На завершення урочистостей для глядачів організовано  перегляд тематичного художнього номеру  «Мамо, не плач» за участі талановитих студентів Рогатинського агро коледжу, а з рук солдата  в небо випущено пару білих голубів, як символ миру.
Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть у народній пам’яті, бо «Герої не вмирають!».
Попри усі труднощі та виклики ми переможемо!
Бо з нами Бог. І правда – на нашому боці!
Герої не вмирають!  Слава Україні!

Джерело: http://ww2.gov.if.ua/rogatynska/ua/#