Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Рогатинщина зустрічала дітей з Лисичанська

Рогатинщина зустрічала дітей з Лисичанська

10 лютого 2015 року на Рогатинщину  завітали діти, які два тижні тому прибули на Прикарпаття з Лисичанська, де зараз ведуться активні бойові дії.  Поїздку для  37  учнів  віком від 9 до 18 років та 4 іхніх наставників організував департамент освіти і науки Івано-Франківської облсної державної адміністрації.
Делегацію урочисто зустріли на площі Роксолани начальник відділу освіти райдержадміністрації  Василь Трач і волонтери району.  Для дітей організовано екскурсію до церкви Святого Духа, концерт та обід. Голова районної ради Володимир Штогрин, заступник голови райдержадміністрації Олена Мороховська та міський голова Володимир  Гусак щиро привітали гостей на Рогатинщині, побажавши усім миру, спокою і міцного здоров’я.

Джерело: http://ww2.gov.if.ua/rogatynska/ua/#