Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Із відповідальністю до себе та ближніх

Із відповідальністю до себе та ближніх

Яка ситуація в нашому районі у зв’язку з світовою пандемією коронавірусу, як працюють медики в непростих умовах – про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Рогатинська делегація відвідала Польщу

Рогатинська делегація відвідала Польщу

В рамках партнерської угоди між Рогатинською районною радою та містом і гміною Крапковіце, на запрошення бурмістра  Крапковіц Анджея  Касюри,  27-30 травня 2016 року офіційна делегація від Рогатинського району, яку очолив голова районної ради Роман Гринишин, відвідала наших партнерів з Крапковіцького повіту Опольського воєводства Республіки Польща.
Візит розпочався участю делегації у підсумках щорічного міського свята «Бігу Крапковіцкому», який проводиться у м.Крапковіцах щорічно. Тисячі людей різних вікових груп беруть участь у цьому змаганні. Варто зазначити, що переможцем цьогорічного 10 кілометрового забігу став громадянин України.
Відповідно до програми перебування, наша делегація взяла участь у святкуванні 80 річчя заснування пожежної частини в Шціборовіце. На святі були присутні стражі пожарні з всієї гміни, на чолі з старостою Крапковіц Матеєм Соніком та гостями з воєводства.
Роман Гринишин в спілкуванні з польськими колегами акцентував увагу на важливості зміцнення дружніх зв’язків між Рогатинським районом та гміною і містом Крапковіце. Він також наголосив на тому, що Польща – є гарним прикладом для України на шляху впровадження реформ, тому необхідно все те позитивне, що зроблено у Польщі, взяти на озброєння.
Делегація побувала в музеї Замку в Рогові Опольському, відвідали порт яхтовий у Крапковіцах, здійснили водну екскурсію по річці Одра. Польські колеги в черговий раз  підтвердили прагненням розвивати і зміцнювати міжрегіональну співпрацю і дружні стосунки між рятувальниками обох держав, а також обговорили подальші умови співпраці між нашими районами.