Районна рада ухвалила рішення щодо реорганізації закладів загальної середньої освіти району

Районна рада ухвалила рішення щодо реорганізації закладів загальної середньої освіти району


Сьогодні, 13 лютого 2020 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася 30 сесія районної ради. В …

Депутати прийняли звернення до Президента України щодо скасування плати за розподіл (доставку) природного газу

Депутати прийняли звернення до Президента України щодо скасування плати за розподіл (доставку) природного газу

Більше трьох годин, 06 лютого 2020 року, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина тривало пленарне засідання 29 …

У Рогатині духовенство, влада та громадськість вшанували пам’ять Героїв Крут

У Рогатині духовенство, влада та громадськість вшанували пам’ять Героїв Крут

Сьогодні в Рогатині вшанували пам’ять юних героїв Крут, які понад сто років тому полягли у нерівному протистоянні із більшовицькими …

В Рогатині відзначили День Соборності України

В Рогатині відзначили День Соборності України

Сьогодні в школі естетичного виховання учнів відбулися урочистості та патріотичний концерт, присв'ячений 101-ій річниці Соборності …

Шановні краяни! Щиросердечно вітаю Вас із Різдвом Христовим та Новим 2020 Роком!

Шановні краяни! Щиросердечно вітаю Вас із Різдвом Христовим та Новим 2020 Роком!

В ці Різдвяні свята від усієї душі бажаю міцного здоров’я, великогощастя, добра і благополуччя Вам, Вашим рідним і …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Рогатинська делегація відвідала Польщу

Рогатинська делегація відвідала Польщу

В рамках партнерської угоди між Рогатинською районною радою та містом і гміною Крапковіце, на запрошення бурмістра  Крапковіц Анджея  Касюри,  27-30 травня 2016 року офіційна делегація від Рогатинського району, яку очолив голова районної ради Роман Гринишин, відвідала наших партнерів з Крапковіцького повіту Опольського воєводства Республіки Польща.
Візит розпочався участю делегації у підсумках щорічного міського свята «Бігу Крапковіцкому», який проводиться у м.Крапковіцах щорічно. Тисячі людей різних вікових груп беруть участь у цьому змаганні. Варто зазначити, що переможцем цьогорічного 10 кілометрового забігу став громадянин України.
Відповідно до програми перебування, наша делегація взяла участь у святкуванні 80 річчя заснування пожежної частини в Шціборовіце. На святі були присутні стражі пожарні з всієї гміни, на чолі з старостою Крапковіц Матеєм Соніком та гостями з воєводства.
Роман Гринишин в спілкуванні з польськими колегами акцентував увагу на важливості зміцнення дружніх зв’язків між Рогатинським районом та гміною і містом Крапковіце. Він також наголосив на тому, що Польща – є гарним прикладом для України на шляху впровадження реформ, тому необхідно все те позитивне, що зроблено у Польщі, взяти на озброєння.
Делегація побувала в музеї Замку в Рогові Опольському, відвідали порт яхтовий у Крапковіцах, здійснили водну екскурсію по річці Одра. Польські колеги в черговий раз  підтвердили прагненням розвивати і зміцнювати міжрегіональну співпрацю і дружні стосунки між рятувальниками обох держав, а також обговорили подальші умови співпраці між нашими районами.