У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Рогатинська делегація відвідала Польщу

Рогатинська делегація відвідала Польщу

В рамках партнерської угоди між Рогатинською районною радою та містом і гміною Крапковіце, на запрошення бурмістра  Крапковіц Анджея  Касюри,  27-30 травня 2016 року офіційна делегація від Рогатинського району, яку очолив голова районної ради Роман Гринишин, відвідала наших партнерів з Крапковіцького повіту Опольського воєводства Республіки Польща.
Візит розпочався участю делегації у підсумках щорічного міського свята «Бігу Крапковіцкому», який проводиться у м.Крапковіцах щорічно. Тисячі людей різних вікових груп беруть участь у цьому змаганні. Варто зазначити, що переможцем цьогорічного 10 кілометрового забігу став громадянин України.
Відповідно до програми перебування, наша делегація взяла участь у святкуванні 80 річчя заснування пожежної частини в Шціборовіце. На святі були присутні стражі пожарні з всієї гміни, на чолі з старостою Крапковіц Матеєм Соніком та гостями з воєводства.
Роман Гринишин в спілкуванні з польськими колегами акцентував увагу на важливості зміцнення дружніх зв’язків між Рогатинським районом та гміною і містом Крапковіце. Він також наголосив на тому, що Польща – є гарним прикладом для України на шляху впровадження реформ, тому необхідно все те позитивне, що зроблено у Польщі, взяти на озброєння.
Делегація побувала в музеї Замку в Рогові Опольському, відвідали порт яхтовий у Крапковіцах, здійснили водну екскурсію по річці Одра. Польські колеги в черговий раз  підтвердили прагненням розвивати і зміцнювати міжрегіональну співпрацю і дружні стосунки між рятувальниками обох держав, а також обговорили подальші умови співпраці між нашими районами.