Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Рогатинський РВУДСНС в Івано-Франківській області повідомляє

Рогатинський РВУДСНС в Івано-Франківській області повідомляє

Щорічно відмічається збільшення випадків виявлення населенням вибухонебезпечних предметів, що в свою чергу призводить до зростання загрози гибелі та травмування людей внаслідок несанкціонованого поводження з вибухонебезпечними предметами.
Так, 23.06.2014  року в 19 год.59 хв. на відкритій території біля житлового будинку по вул. Миру в м. Рогатин місцевими жителями було виявлено мінометну міну ММ-82 мм, а 24.06.2014 року в 10 год. 01 хв. на відкритій території в придорожній смузі автодороги біля   с. Пуків виявлено 2 шт. Артилерійських снаряд АС-75, всі три вибухонебезпечні предмети часів Великої Вітчизняної війни.
25 червня групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління  ДСНС в області знищено дані предмети.
З початку року на території області уже знешкоджено 1093 старі боєприпаси.
Впродовж 2012-2013 років на території району було виявлено 14 артилерійських снаряди АС-82, 9 одиниць артилерійських снарядів АС-125, 2 мінометні міни ММ-82 мм, 1 ручну гранату РГД-5 та 1 ручну гранату Ф-1, а також 150 патронів різного калібру.
Рогатинський районний відділ звертається до мешканців краю, необхідно пам’ятати, що виявлені вибухонебезпечні предмети, які тривалий час перебували в землі чи воді, являють собою ще більшу небезпеку. Від вологи при взаємодії металу та вибухівки утворюються хімічні сполуки – пікрати (ззовні вони мають вигляд білих порошкоподібних наростів), що вибухають навіть від невеликого тертя, маленької іскри, незначного удару.
Тому, якщо ви виявили вибухонебезпечний предмет необхідно:
– перш за все, позначити місце знаходження вибухонебезпечного (або просто підозрілого) предмету, огородити його;
– встановити добре видимий орієнтир, по можливості – вивісити прапорці червоного кольору і виставити охорону;
– негайно повідомити про знахідку до найближчого підрозділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій (телефон – “101”), чи міліції, де чітко вказати місце знаходження небезпечного предмета, свою адресу та телефон для можливості отримання піротехніками необхідної додаткової інформації;
– до приїзду відповідних служб організувати охорону місця знаходження вибухонебезпечних предметів.
У відповідності до вимог п. 2.6. наказу МНС України від 20.09.2010 року № 791 виконання заявок або повідомлень про виявлення вибухонебезпечного предмету здійснюється у порядку їх надходження, але не пізніше ніж у 3-х денний термін групою піротехнічних робіт.

Головний фахівець
Рогатинського РВУДСНС
в Івано-Франківській області
майор служби цивільного захисту
Ігор Стек