Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

У 1944 році наказом Головного військового штабу УПА було створено систему нагород і заохочень. Цими нагородами за бойові …

Відбулася 26 сесія районної ради

Відбулася 26 сесія районної ради

12 вересня 2019 року, під головуваннямголови районної ради Романа Гринишина, відбулася 26 сесія …

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу «Краща етнокультурна громада»

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу  «Краща етнокультурна громада»

Відповідно до Положення про обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, заходів …

Визначено лауреата районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

Визначено лауреата  районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

10 вересня 2019 року під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, відбулося засідання комісії з присвоєння …

Відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та 28 річниці Незалежності України

Відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та 28 річниці Незалежності України

З кожним роком розбудови і розвитку нашої державипоглиблюється усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня – і значення її …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Рогатинці відзначили 201-річницю від дня народження Тараса Шевченка

Рогатинці відзначили 201-річницю від дня народження Тараса Шевченка

З нагоди вшанування пам’яті Тараса Григоровича Шевченка та 201-ї річниці від дня народження Великого сина України 10 березня 2015 року в актовій залі районного будинку культури відбулося  районне шевченківське літературно-мистецьке свято «В сім’ї вольній, новій».
У заході взяли участь голова районної ради Володимир Штогрин, заступник голови районної державної адміністрації Олена Мороховська, міський голова Володимир Гусак, представники трудових колективів установ, організацій, навчальних закладів, політичних партій та громадських організацій, громадськість району, молодь, засоби масової інформації. Декан УГКЦ о. Дмитро Бігун помолилися за Україну, Великого Кобзаря та весь український народ.
Найвідоміші пісні на вірші Великого Кобзаря, його поетичні твори прозвучали у виконанні кращих художніх колективів та аматорів сцени району, а саме: народного аматорського хорового колективу «Роксолана» районного будинку культури (керівник – заслужений працівник культури України Євген Падучак), народного аматорського хорового колективу «Галичанка» районного будинку культури (керівник – Мирослав Яремків), народного аматорського сімейнийного ансамблю о. Володимира Наритника (керівник – Марія Наритник), НАОНІ РБК (керівника – Віктор Масляк), народного аматорського хорового колективу «Сурма» (керівник – заслужений працівник культури України Євген Падучак), ЗДК «Мандрівник» клубу с. Пуків (керівник – Ольга Крупка), ЗТК «Пуківчанка» клубу с. Пуків (керівник – Юлія Муховська), дуету у складі Ірини Кривень та Ірини Яцини, Світлани Руди (соло на бандурі).
В фойє районного будинку культури організовано тематичні виставки  «Духовний пророк нації», «Апостол правди, велетень духу».