У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Рогатинці відзначили 201-річницю від дня народження Тараса Шевченка

Рогатинці відзначили 201-річницю від дня народження Тараса Шевченка

З нагоди вшанування пам’яті Тараса Григоровича Шевченка та 201-ї річниці від дня народження Великого сина України 10 березня 2015 року в актовій залі районного будинку культури відбулося  районне шевченківське літературно-мистецьке свято «В сім’ї вольній, новій».
У заході взяли участь голова районної ради Володимир Штогрин, заступник голови районної державної адміністрації Олена Мороховська, міський голова Володимир Гусак, представники трудових колективів установ, організацій, навчальних закладів, політичних партій та громадських організацій, громадськість району, молодь, засоби масової інформації. Декан УГКЦ о. Дмитро Бігун помолилися за Україну, Великого Кобзаря та весь український народ.
Найвідоміші пісні на вірші Великого Кобзаря, його поетичні твори прозвучали у виконанні кращих художніх колективів та аматорів сцени району, а саме: народного аматорського хорового колективу «Роксолана» районного будинку культури (керівник – заслужений працівник культури України Євген Падучак), народного аматорського хорового колективу «Галичанка» районного будинку культури (керівник – Мирослав Яремків), народного аматорського сімейнийного ансамблю о. Володимира Наритника (керівник – Марія Наритник), НАОНІ РБК (керівника – Віктор Масляк), народного аматорського хорового колективу «Сурма» (керівник – заслужений працівник культури України Євген Падучак), ЗДК «Мандрівник» клубу с. Пуків (керівник – Ольга Крупка), ЗТК «Пуківчанка» клубу с. Пуків (керівник – Юлія Муховська), дуету у складі Ірини Кривень та Ірини Яцини, Світлани Руди (соло на бандурі).
В фойє районного будинку культури організовано тематичні виставки  «Духовний пророк нації», «Апостол правди, велетень духу».