Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Рогатинці збирають необхідну допомогу для військовослужбовців

Рогатинці збирають необхідну допомогу для військовослужбовців

З ініціативи районної ради та районної державної адміністрації, спільно із Штабом національного спротиву, мешканці району продовжують збір коштів та необхідних речей і продуктів харчування для військовослужбовців Рогатинщини, які беруть участь у антитерористичній операції на сході України.
Днями було сформовано та відправлено чергову партію продуктових наборів (рибні консерви, макаронні вироби, крупи, олія, цукор, чай, кава, печиво, згущене молоко), медикаментів, спідньої білизни, «розгрузки».
Ще 10 липня Штаб національного спротиву відправив закуплені бронежилети 5 рівня захисту мобілізованим рогатинцям, котрі у складі 5 батальйону територіальної оборони «Прикарпаття» несуть службу в зоні АТО. Працівники Штабу сформували 9 мішків із бронежилетами, футболками, сигаретами, засобами гігієни, шкарпетками, які доставивили особисто в руки кожному мобілізованому з Рогатинського району.

IMAG2953 IMAG2959 IMAG2962 IMAG2965 IMAG2966 IMG_9487 IMG_9492 IMG_9493