У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Рогатинці збирають необхідну допомогу для військовослужбовців

Рогатинці збирають необхідну допомогу для військовослужбовців

З ініціативи районної ради та районної державної адміністрації, спільно із Штабом національного спротиву, мешканці району продовжують збір коштів та необхідних речей і продуктів харчування для військовослужбовців Рогатинщини, які беруть участь у антитерористичній операції на сході України.
Днями було сформовано та відправлено чергову партію продуктових наборів (рибні консерви, макаронні вироби, крупи, олія, цукор, чай, кава, печиво, згущене молоко), медикаментів, спідньої білизни, «розгрузки».
Ще 10 липня Штаб національного спротиву відправив закуплені бронежилети 5 рівня захисту мобілізованим рогатинцям, котрі у складі 5 батальйону територіальної оборони «Прикарпаття» несуть службу в зоні АТО. Працівники Штабу сформували 9 мішків із бронежилетами, футболками, сигаретами, засобами гігієни, шкарпетками, які доставивили особисто в руки кожному мобілізованому з Рогатинського району.

IMAG2953 IMAG2959 IMAG2962 IMAG2965 IMAG2966 IMG_9487 IMG_9492 IMG_9493