Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Роковини розстрілів на Майдані. Герої не вмирають!

Роковини розстрілів на Майдані. Герої не вмирають!

З болем в серці вся Україні згадує в ці дні події чотирирічної давнини та вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. Трагедія, яка сталася в самому центрі Європи сколихнула увесь світ: ріки крові, багато поранених, відспівування вбитих на Майдані. Майже трьохмісячний протест українців  за свій Європейський вибір та проти тодішнього режиму сягнув апогею 20 лютого.  Цей день став найкривавішим у Революції Гідності. За офіційними даними всього під час Майдану постраждали дві з половиною тисячі осіб, 104 з них загинули. Більшість людей вбили саме 20 лютого.
В районі заходи, присвячені подіям, які відбулися під час Революції Гідності, розпочалися зранку, на території Рогатинського державного аграрного коледжу біля меморіального знака Героям «Небесної сотні», де відбулося віче-реквієм. Далі, на центральній площі міста проходила акція-віче «Один день Майдану», в рамках якої відбувся флешмоб «Ніколи не пробачу…» та діяв «відкритий» мікрофон.
Військовий капелан, декан Рогатинської УГКЦ о. Дмитро Бігун відслужив поминальну панахиду за всіх Героїв Небесної Сотні та наших земляків – Андрія Білоуса та Івана Югана, які поклали своє життя на за свободу і незалежність нашої держави.

  Герої не вмирають! Тричі слава
Вам незабутні, рідні, дорогі!
Хай буде мир! Весна прийде по травах…
І заспіваєм Невмирущий гімн!
 

/Надія Кметюк/