Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Із відповідальністю до себе та ближніх

Із відповідальністю до себе та ближніх

Яка ситуація в нашому районі у зв’язку з світовою пандемією коронавірусу, як працюють медики в непростих умовах – про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Роздрібна торгівля Рогатинського району січні-березні 2015 року

Роздрібна торгівля Рогатинського району січні-березні 2015 року

Головне  управління  статистики  в Івано-Франківській області інформує. Через роздрібну торгову мережу  підприємств,  фізичних  осіб–підприємців  та  мережу  ринків   району у січні–березні 2015р. населенню реалізовано товарів на 152,7 млн.грн., що у порівнянних цінах становить 89,8% обсягу відповідного періоду 2014 року. Оборот роздрібної торгівлі у розрахунку  на  одну  особу  склав 3644 грн., що відповідає  десятому місцю серед міст обласного значення та районів області.
Понад третину загального обороту забезпечили підприємства (юридичні особи), через торгову мережу яких за січень–березень 2015р. продано товарів  на  51,4 млн.грн., що у порівнянних цінах становить 89,9% обсягу відповідного періоду минулого року.