Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Шановні депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування Рогатинського району!

Шановні депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування Рогатинського району!

Щиросердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!
День місцевого самоврядування – державне свято. І це закономірно, адже саме місцеве самоврядування стало основою народовладдя, одним з напрямків розвитку громадянського суспільства, завдяки якому вирішуються не лише місцеві, а й загальнодержавні завдання. Він об’єднав людей ініціативних, небайдужих, яким громадяни довірили дбати за їх добробут, в міру своїх сил і можливостей, вирішувати життєві проблеми.
З почуттям відповідальності за доручену справу працюють сільські голови, секретарі та бухгалтери місцевих рад. Зараз зовсім по іншому проходять засідання виконкомів та сесій місцевих рад. Нинішнього депутата важко порівняти з колегою, якого обирали двадцять років тому. Зросли його активність, відповідальність за долю громади. На якісно вищому рівні відбуваються громадські слухання, сходи громадян. Діловитість, принциповість, налаштованість на досягнення позитивних результатів – важливі ознаки зміцнення життєздатності органів місцевого самоврядування.
Звичайно, що день професійного свята – приємна мить, проте, після нього настають значно довші будні, з їх тривогами, труднощами, успіхами і невдачами. Вони вимагатимуть від кожного з нас значних фізичних і моральних зусиль, вміння і витримки.
Бажаю всім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх інтереси, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя, Божої благодаті та здійснення всіх життєвих планів і сподівань.

СЛАВА УКРАЇНІ!

З повагою
голова Рогатинської районної ради                                             Роман Гринишин