Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Шановні друзі! Рогатинська районна рада запрошує дітей віком до 18 років до участі в регіональному конкурсі дитячого малюнка, присвяченого Дню Незалежності України!

Шановні друзі! Рогатинська районна рада запрошує дітей віком до 18 років до участі в регіональному конкурсі дитячого малюнка, присвяченого Дню Незалежності України!

З метою відзначення Дня Незалежності України, вивчення знання та оцінки молоді результатів державотворення, їх бачення подальшого розвитку держави, консолідації навколо ідеї державності, виховання патріотизму і гордості за свою державу, щорічно Рогатинською районною радою та районною державною адміністрацією проводиться регіональний конкурс дитячого малюнка, присвячений Дню Незалежності України, який започаткований у 2011 році рішенням 5 сесії Рогатинської районної ради шостого скликання.

     Переможці конкурсу визначаються у чотирьох вікових категоріях:

  • до 6 років;
  • з 6 до 9 років;
  • з 9 до 14  років;
  • з 14 до 18 років.

Вимоги до робіт:

На конкурс представляються виключно індивідуальні творчі роботи, виконані в довільній графічній або живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, тощо). Розмір малюнка дозволяється будь-який, але не більше формату А-3. На зворотному боці кожної конкурсної роботи необхідно зазначити (українською мовою): назва роботи, техніка виконання; прізвище, повне ім’я та вік автора малюнка; область, населений пункт проживання; назва навчального закладу, контактний телефон дитини або батьків. Малюнок не оформлювати рамкою, паспарту, наклейками та інше.

Критерії оцінки дитячих робіт:

  • актуальність та повнота розкриття теми;
  • рівень володіння технікою виконання, матеріалом;
  • творчий підхід (забороняється копіювання);
  • охайність роботи та старанність.

Роботи приймаються до 01 серпня 2020 року.

Визначення та нагородження переможців конкурсу:

Відповідальними за проведення конкурсу є відділ освіти та туризму районної державної адміністрації та відділ культури районної державної адміністрації. Журі конкурсу визначає по 3 переможці в кожній віковій категорії. Всі учасники конкурсу нагороджуються грамотами голів районної ради та райдержадміністрації. Переможці в кожній віковій групі нагороджуються грошовими преміями:

За 1 місце – 500 грн.;

За 2 місце – 300 грн.;

За 3 місце – 200 грн.

Роботи подаються до 01 серпня 2020 року у відділ освіти та туризму райдержадміністрації за адресою: м.Рогатин, вул.Шевченка, 29 (районний методичний центр, тел.(03435)24-712, 21-493 ).