Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин


Шановні краяни!

Щиросердно вітаю Вас із наступаючим Новим роком та світлим святом Різдва Христового!
Ці зимові свята несуть світлі, чисті заповітні бажання й задуми, окрилюють кожного незабутніми моментами спілкування з рідними і близькими, наповнюють серця життєдайною вірою та всеперемагаючою любов’ю, приносять у родину добро і спокій та обнадійливі перспективи на краще.
Рік, що минув, був сповнений випробувань й важливих рішень. Він був складним для жителів Рогатинщини, як і всієї України. Події на сході держави загартували наш народ, підняли небувалу хвилю справжнього патріотизму, викликали до життя нові форми та способи роботи, відкрили найкращі чесноти громадян, які активно допомагають нашим мужнім захисникам боронити рідну державу. Ми згуртувалися, об’єдналися у прагненні бачити свій край процвітаючим, а Україну могутньою,  незалежною та економічно сильною державою.
Новий рік кожен з нас очікує з надією на краще, надією на добро. Вірю, що на нашу землю прийде мир та переможе справедливість. Переконаний, що 2016-й стане роком змін, що закладуть надійний фундамент для побудови прогресивної, успішної, міцної і багатої європейської держави України, в якій пануватимуть достаток і злагода.
Хай святкові дні Нового року та Різдва Христового принесуть в кожну оселю радість та спокій, щедро обдарують здоров’ям, любов’ю та злагодою, стануть початком нових здобутків і успіхів в кожній сім’ї  в ім’я процвітання нашої рідної Рогатинщини та нашої Батьківщини – України. Нехай тепло різдвяної свічки зігріває серця упродовж усього року. Будьте щасливі! Будьте успішні, дорогі земляки!

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин