У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин


Шановні краяни!

Щиросердно вітаю Вас із наступаючим Новим роком та світлим святом Різдва Христового!
Ці зимові свята несуть світлі, чисті заповітні бажання й задуми, окрилюють кожного незабутніми моментами спілкування з рідними і близькими, наповнюють серця життєдайною вірою та всеперемагаючою любов’ю, приносять у родину добро і спокій та обнадійливі перспективи на краще.
Рік, що минув, був сповнений випробувань й важливих рішень. Він був складним для жителів Рогатинщини, як і всієї України. Події на сході держави загартували наш народ, підняли небувалу хвилю справжнього патріотизму, викликали до життя нові форми та способи роботи, відкрили найкращі чесноти громадян, які активно допомагають нашим мужнім захисникам боронити рідну державу. Ми згуртувалися, об’єдналися у прагненні бачити свій край процвітаючим, а Україну могутньою,  незалежною та економічно сильною державою.
Новий рік кожен з нас очікує з надією на краще, надією на добро. Вірю, що на нашу землю прийде мир та переможе справедливість. Переконаний, що 2016-й стане роком змін, що закладуть надійний фундамент для побудови прогресивної, успішної, міцної і багатої європейської держави України, в якій пануватимуть достаток і злагода.
Хай святкові дні Нового року та Різдва Христового принесуть в кожну оселю радість та спокій, щедро обдарують здоров’ям, любов’ю та злагодою, стануть початком нових здобутків і успіхів в кожній сім’ї  в ім’я процвітання нашої рідної Рогатинщини та нашої Батьківщини – України. Нехай тепло різдвяної свічки зігріває серця упродовж усього року. Будьте щасливі! Будьте успішні, дорогі земляки!

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин