Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Із відповідальністю до себе та ближніх

Із відповідальністю до себе та ближніх

Яка ситуація в нашому районі у зв’язку з світовою пандемією коронавірусу, як працюють медики в непростих умовах – про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Шановні ветерани війни!

Шановні ветерани війни!

Для багатьох поколінь цей день є особливим, оскільки у ньому радість перемоги і гіркота втрат, пам’ять про загиблих, а ще – примирення. Ми дякуємо долі за можливість спілкуватись з вами, дорогі ветерани, та усіма тими, хто з честю пройшов складними фронтовими дорогами, кого не здолали післявоєнні незгоди.
Нехай цей день пробуджує в душі кожної людини такі необхідні якості, як любов до Батьківщини, патріотизм, вірність обов’язку, а пам’ять про героїчні і трагічні сторінки війни не розділяє, а об’єднує наше суспільсьтво.  Святий обов’язок українців перед загиблими і найкраща подяка предкам – гідно вшанувати усіх жертв війни, подолати тіні минулого, побудувати сильну, цілісну, заможну, європейську Україну! Отож, бажаю вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я на довгі роки, мирного неба, оптимізму та впевненості у майбутньому!

З повагою
голова районної ради
Володимир Штогрин