Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники Вітчизни!

Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники Вітчизни!

Служба у Збройних Силах України – це не лише професія, бо захищати рідну землю в усі часи було святим покликанням мужніх людей, справжніх патріотів своєї держави.
Ми вшановуємо тих, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни, хто в своїй трудовій діяльності причетний до підготовки юнаків до служби в лавах Українського війська.
Досить складно відзначати свято у дні, коли в державі ведуться бойові дії. Тому зараз, як ніколи, ми повинні об’єднати всі наші зусилля, щоб допомогти героїчним оборонцям нашої держави.
Прийміть з нагоди свята Дня Збройних Сил найщиріші вітання. Нехай  любов до України,  бойові подвиги наших батьків та дідів, народна повага надихають вас на плодотворну працю у благородній справі служіння рідному народові. Саме завдяки вам Україна й надалі писатиме свою історію як єдина, соборна і незалежна європейська держава. Спільними зусиллями ми зможемо повернути мир, побудувати гідне, щасливе, заможне життя в Україні.
Миру, щастя, добра та злагоди вам і вашим родинам!

Слава Україні!

З повагою
голова районної ради
Володимир Штогрин