У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники Вітчизни!

Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники Вітчизни!

Служба у Збройних Силах України – це не лише професія, бо захищати рідну землю в усі часи було святим покликанням мужніх людей, справжніх патріотів своєї держави.
Ми вшановуємо тих, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни, хто в своїй трудовій діяльності причетний до підготовки юнаків до служби в лавах Українського війська.
Досить складно відзначати свято у дні, коли в державі ведуться бойові дії. Тому зараз, як ніколи, ми повинні об’єднати всі наші зусилля, щоб допомогти героїчним оборонцям нашої держави.
Прийміть з нагоди свята Дня Збройних Сил найщиріші вітання. Нехай  любов до України,  бойові подвиги наших батьків та дідів, народна повага надихають вас на плодотворну працю у благородній справі служіння рідному народові. Саме завдяки вам Україна й надалі писатиме свою історію як єдина, соборна і незалежна європейська держава. Спільними зусиллями ми зможемо повернути мир, побудувати гідне, щасливе, заможне життя в Україні.
Миру, щастя, добра та злагоди вам і вашим родинам!

Слава Україні!

З повагою
голова районної ради
Володимир Штогрин