Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Шістнадцята сесія районної ради

Шістнадцята сесія районної ради

17 травня 2018 року, під головуванням Романа Гринишина, відбулось засідання 16 сесії районної ради, на якому було розглянуто 26 питань порядку денного.
В роботі пленарного засідання взяли участь депутат обласної ради Богдан Дідик, голова райдержадміністрації Петро Білінський, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські голови, керівники установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.
Засідання сесії розпочалось із виконання Державного Гімну України та спільної молитви. Військовий капелан декан Рогатинської УГКЦ отець Дмитро Бігун привітав присутніх із світлим святом Вознесіння Господнього.
Перед розглядом питань порядку денного присутні привітали з Днем народження депутата районної ради, голову постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району та голову фракції ВО «Батьківщина» в районній раді Романа Решитняка.
Також голова районної ради представив громаді Рогатинщини тимчасово виконуючого обов’язки начальника Рогатинського відділення поліції, підполковника поліції Івана Петричука.
Розгляд питань порядку денного розпочався із звіту щодо виконання районного бюджету за перший квартал 2018 року та внесенням змін до районного бюджету на 2018 рік.
В ході засідання присутніми було заслухано хід виконання районної цільової програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2016-2020 роки, інформацію керівника Тисменицької місцевої прокуратури Івано-Франківської області щодо діяльності прокуратури на території Рогатинського району, а також доведено до відома депутатів інформацію начальника Рогатинського відділення поліції Тисменицького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області про діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Рогатинського району та інформацію щодо роботи Рогатинської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості.
Дискусії виникли при обговоренні питання, що стосувалось стану дорожньої інфраструктури та перспективи розвитку дорожнього господарства району, по якому інформував заступник начальника з експлуатаційного утримання доріг Служби автомобільних доріг у Івано-Франківській області Михайло Новосільський. Після обговорення представники громад сіл Кліщівна та Липівка, спільно з керівництвом обласної служби автомобільних доріг та  Рогатинської дорожньої експлуатаційної дільниці, виїхали на проблемні ділянки доріг, для того, щоб узгодити терміни їх ремонту.
Присутні затвердили статут комунального некомерційного підприємства «Рогатинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Рогатинської районної ради Івано-Франківської області в новій редакції, внесли зміни та доповнення до районних програм,  порядок проведення конкурсу для призначення на вакантні посади директора та педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний  центр» Рогатинської районної ради Івано-Франківської області, а також проголосили в районі 2018 року Роком Василя Івахіва – організатора і першого командира Української повстанської армії на Волині.
Також депутати обговорили питання реорганізації загальноосвітніх навчальних закладів району.
Відповідно до наказу департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 25 квітня 2018 року «Про підсумки проведення ІІІ обласного конкурсу на кращий проект опорного закладу освіти 2018 року» два навчальних заклади з Рогатинського району визнані переможцями даного конкурсу – це Букачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів та Княгиницький навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів.  Тому депутатами були прийняті позитивні рішення щодо функціонування в подальшому даних навчальних закладів як опорних, з новоутвореними їх філіями: Чагрівською філією НВК І-ІІ ступенів і Колоколинською філією І-ІІ ступенів опорного закладу Букачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Підмихайлівською філією І-ІІ ступенів і Григорівською філією І-ІІ ступенів опорного закладу Княгиницького навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів відповідно. Також утворено Кліщівнянську філію І-ІІ ступенів опорного закладу Рогатинської спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 із поглибленим вивченням іноземної мови.
Депутатами затверджено положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Рогатинської районної ради Івано-Франківської області, розроблене відповідно до нового Закону України «Про освіту» та Закону України «Про загальну середню освіту».  Згідно даного положення, кандидати на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти проходять конкурсний відбір та після погодження кандидатури переможця конкурсу на сесії районної ради, відділ освіти призначає переможця конкурсу на посаду та укладає з ним строковий трудовий договір.
Також депутати підтримали звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень та прийняли звернення до голови правління АТ “Ощадбанк” про не закриття відділення Ощадбанку в селищі Букачівці.
Сповідуючи традиції та з нагоди всесвітнього дня вишиванки депутати районної ради були одягнуті у вишиванки та після завершення сесії зробили спільне фото.