Грошове забезпечення військовослужбовця військової служби за контрактом

Грошове забезпечення військовослужбовця військової служби за контрактом

В Сухопутних військах Збройних Сил України розмір грошового забезпечення в середньому стрільця складає від 10 200 грн., командира …

Роковини розстрілів на Майдані. Герої не вмирають!

Роковини розстрілів на Майдані. Герої не вмирають!

З болем в серці вся Україні згадує в ці дні події чотирирічної давнини та вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. …

Депутати прийняли районний бюджет на 2018 рік

Депутати прийняли районний бюджет на 2018 рік

21 грудня 2017 року, під головуванням Романа Гринишина,  відбулось засідання 14 сесії  районної ради сьомого скликання, у …

Польська громада урочисто передала пожежну машину Рогатинському району (відео)

Польська громада урочисто передала пожежну машину Рогатинському району (відео)

На початку цього тижня Рогатинщину з робочим візитом відвідала представницька делегація з ґміни Стрілецькі на чолі з …

Відбулось засідання 13 сесії Рогатинської районної ради

Відбулось засідання 13 сесії Рогатинської районної ради

Під головуванням Романа Гринишина, 26 жовтня 2017 року, відбулось засідання 13 сесії районної ради сьомого скликання, в …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Союз молодих кінематографістів України “10 МУЗА” повідомляє!

Союз молодих кінематографістів України “10 МУЗА” повідомляє!

Союз молодих кінематографістів України “10 МУЗА” повідомляє про реалізацію в Україні широкомасштабного національно-патріотичного проекту «Слава Україні! – Героям Слава!» – демонстрація українських патріотичних фільмів та зустріч з військовими АТО.
В 2017 році було започатковано даний Проект, який складається з короткометражних художньо-ігрових фільмів, об’єднаних однією тематикою – героїзм та патріотизм сучасного українця. Фільми були відзняті в 6 областях України – героїзм Лікаря (м. Рівне), героїзм Волонтерів (м. Вінниця), Героїзм Священника (м. Львів), героїзм Інваліда (м. Тернопіль), Смерть заради життя (м. Хмельницький), героїзм Старців (м. Івано-Франківськ). Над створенням фільмів працювали українські молоді талановиті спеціалісти, студенти профільних ВУЗів, які є членами СМКУ, актори кіно, а також залучені ветерани та бійці АТО.
Проект проводиться відповідно до Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки.
Проект має ГРИФ МОН «Схвалено для використання у закладах загальної середньої освіти».
Мета проекту:
– духовно-патріотичне виховання українців, перетворення їх на свідомих державно-орієнтованих громадян з активною патріотичною позицією;
– піднесення статусу захисників України;
– підтримка військовослужбовців – ветеранів АТО та допомога їм повертатися до цивільного життя тощо.
Статус проекту: національний, патріотичний, всеукраїнський, реабілітаційно-мотивуючий, духовно-просвітницький, військово-цивільний, сімейний, благодійний.
Дата проведення: серпень-жовтень 2018 року.
Концепція Проекту:
Національно-патріотичний проект «Слава Україні!- героям Слава!» закликає українців та людей, небайдужих до України, відчути себе частиною великої культури і об’єднати свої зусилля у боротьбі за світле майбутнє української нації.
Проект відбувається за підтримки:
Міністерства оборони України,
Міністерства освіти і науки України,
Міністерства молоді та спорту України,
Державного комітету телебачення та радіомовлення,
Літературного конкурсу «Коронація Слова»,
Місцевих, районних, обласних адміністрацій та громадських організацій.
Союз молодих кінематографістів України просить прийняти участь у реалізації проекту в Берегівському районі Закарпатської області та надати організаційну підтримку: назначити дату проведення та графік проведення проекту (наприклад: до Дня Незалежності України та Дня Захисника України), підписати договір про проведення проекту до 23 серпня, порекомендувати до виступу військових АТО та Збройних сил України вашого району, надати інформацію про місце проведення проекту та технічні характеристики, допомогти інформувати глядачів, назначити відповідальну за це особу, та фінансову підтримку у до фінансуванні реалізації заходу в розмірі 7500 грн. проведення проекту буде висвітлюватися у всіх партнерах ЗМІ та у інтернет просторі.
Ваша участь у реалізації національно-патріотичного проекту «Слава Україні! – Героям Слава!» принесе максимальну користь у процесі формування патріотичної свідомості населення, гідно представити на широкий всеукраїнський загал героїчну боротьбу нашого народу.