Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні відвідала з робочим візитом Рогатинщину

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні відвідала з робочим візитом Рогатинщину

Сьогодні, 25 лютого 2016 року, у Рогатинській районній раді відбулась зустріч керівництва районної ради із спостерігачами спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Лєшиком Кочиком та Мірославом Демком, за участю керівників управлінь та окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.
У своєму виступі спостерігачі поінформували присутніх про три головних аспекти моніторингової місії ОБСЄ:
– моніторинг безпеки Заходу і Сходу;
– забезпечення прав людини, національних меншин;
– моніторинг процесів децентралізації органів влади в Україні.
Також вони поділились досвідом проведеної децентралізації у Словакії та Польщі, при цьому наголосивши на труднощах, з якими зіткнулися, і як нелегко проходили реформаторські процеси, допоки не окреслилася прийнятна для людей модель управління на місцях.
Присутніми було обговорено хід проведення децентралізації в районі, перспективи утворення об`єднаних громад. Мова також йшла про ситуацію на сході нашої держави, допомогу внутрішньо переміщеним особам, учасникам і ветеранам АТО та членам їх сімей з боку районної влади, безпеки і спокою мешканців району на тлі теперішніх подій в державі.
На завершення представники ОБСЄ подякували присутнім співрозмовникам за надану можливість зустрітися і поспілкуватися.