Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Стартував І етап XVIII районного фестивалю Духовної пісні

Стартував І етап XVIII районного фестивалю Духовної пісні

03 листопада 2019 року в м. Рогатині та с. Чесники відбулись кущові огляди аматорських колективів на фестиваль Духовної пісні, приурочений 100-річчю проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

На кущовий огляд в м. Рогатині запрошувались колективи з Рогатина та сіл: Виспа, Дички, Яглуш, Заланів, Потік, Підкамінь, Підгороддя, Руда, Підвиння, Пуків, Кліщівна, Черче, Липівка, Фрага, Залужжя, Вербилівці. Відповідно в с. Чесники запрошувались колективи з сіл Добринів, Стратин, Данильче, Уїзд, Жовчів, Верхня Липиця, Нижня Липиця, Лопушня та Світанок.

17 листопада 2019 року відбудуться наступні кущові огляди в селах Конюшки та Воскресинці.

В результаті оглядів кращі аматорські колективи візьмуть участь у XVIII районному фестивалі Духовної пісні, який відбудеться 06 грудня 2019 року.