У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Свято Останнього дзвоника

Свято Останнього дзвоника

Сьогодні, 25 травня, в Україні відзначають свято останнього шкільного дзвоника.

Учні молодших, середніх і старших класів, вчителі та директори зібралися на шкільних подвір’ях, де пройшли урочистості з нагоди закінчення навчального року.
В святкових лінійках взяли участь голова районної ради Роман Гринишин, який відвідав  Журівську філію І-ІІ ступенів Рогатинської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням іноземної мови та Григорівську ЗОШ І-ІІ ступенів та заступник голови районної ради Олег Вовкун, який відвідав Рогатинську ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Шановні вчителі, учні, батьки! Дорогі випускники!
Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника!

Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній, адже вони пройшли надзвичайно важливий етап, і сьогодні символічно прощаються з безтурботним життям. Попереду – нові вершини та нові досягнення. Бажаю випускникам, щоб всі вступили до тих навчальних закладів, які вони для себе обрали, отримали гарну сучасну освіту і улюблену професію.
Для молодших учнів настала чудова пора – літні канікули. Бажаю гарно відпочити, набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового навчального року.
Висловлюю глибоку вдячність усім педагогам Рогатинщини. Силою вашої думки та теплом душі твориться майбутнє країни! Міцного здоров’я вам, миру і добра!

Голова районної ради                                                     Роман Гринишин