Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Свято Останнього дзвоника

Свято Останнього дзвоника

Сьогодні, 25 травня, в Україні відзначають свято останнього шкільного дзвоника.

Учні молодших, середніх і старших класів, вчителі та директори зібралися на шкільних подвір’ях, де пройшли урочистості з нагоди закінчення навчального року.
В святкових лінійках взяли участь голова районної ради Роман Гринишин, який відвідав  Журівську філію І-ІІ ступенів Рогатинської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням іноземної мови та Григорівську ЗОШ І-ІІ ступенів та заступник голови районної ради Олег Вовкун, який відвідав Рогатинську ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Шановні вчителі, учні, батьки! Дорогі випускники!
Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника!

Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній, адже вони пройшли надзвичайно важливий етап, і сьогодні символічно прощаються з безтурботним життям. Попереду – нові вершини та нові досягнення. Бажаю випускникам, щоб всі вступили до тих навчальних закладів, які вони для себе обрали, отримали гарну сучасну освіту і улюблену професію.
Для молодших учнів настала чудова пора – літні канікули. Бажаю гарно відпочити, набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового навчального року.
Висловлюю глибоку вдячність усім педагогам Рогатинщини. Силою вашої думки та теплом душі твориться майбутнє країни! Міцного здоров’я вам, миру і добра!

Голова районної ради                                                     Роман Гринишин