Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Свято патріотизму і мужності. Відбулись районні урочистості на честь героїв

Свято патріотизму і мужності. Відбулись районні урочистості на честь героїв

Сьогодні вшановуємо тих, на чиїх плечах тримається наша державність і незалежність, тих, хто ціною власного життя оберігав та оберігає наше сьогодення і щасливе майбутнє Батьківщини – захисників України. З цієї нагоди напередодні відбулись районні урочистості, які згуртували різні покоління патріотів – ветеранів УПА, воїнів бойових дій на Сході України, молодих свідомих учнів та студентів.
Їм присвятили зворушливу літературно-музичну композицію школярі Рогатинської ЗОШ№2, які й розпочали свято.
Опісля хвилиною мовчання присутні вшанували Героїв, полеглих у боротьбі, а бійці АТО і пластуни поклали квіти до Стели «Небесній сотні» та скульптури Матінки Божої.
Зі словами Божого благословення звернулись декан Рогатинський УПЦ КП о.Володимир Гривнак та священик УГКЦ о.Іван Левчук. Разом з учасниками свята вони змовили молитву за спасіння усіх захисників держави і побажали усім щирої віри та опіки Пречистої Діви.
Значна частина зали ШЕВУ рябіла військовою формою і наяву показувала, скільки вже наших земляків побачили обличчя війни. За державу, у якій живемо, і за мирне небо над нашим краєм опільським героям подякували голова районної ради Роман Гринишин, перший заступник голови РДА Степан Демчишин і секретар міської ради Галина Богун. Вони вручили воїнам відзнаки «За бойову звитягу» від голів Івано-Франківської ОДА та обласної ради, грамоти і премії за мужність та самовідданість від голів райдержадміністрації та районної ради, ікони та подяки за нестримний дух до перемоги від міського голови.
З вітальним словом звернувся до воїнів військовий комісар Рогатинського РВК підполковник Віктор Кіндрат, котрий вручив бійцям району нагрудні знаки «Учасник АТО» та подякував їм за доблесть і героїзм.
Керівник Центру допомоги учасникам АТО Вікторія Тимків висловила вдячність небайдужим землякам, які впродовж тривалого часу матеріально підтримували захисників на Сході, і відзначила меценатів від імені Центру та громадської організації «Воїни АТО Рогатинщини».
З історичним екскурсом виступив голова Братства ОУН-УПА Яким Кузик. Він подякував бійцям кровопролитної боротьби на Донбасі, за те, що мужньо наслідують приклад українських повстанців. За вагому роботу, яку сьогодні проводить очільник Братства голова районної організації Спілки офіцерів Іван Верешко вручив Якиму Кузику Грамоту та висловив слова подяки.
До усіх героїв, присутніх у залі, від імені молоді Рогатинщини звернувся пластун Назарій Климців. Він подякував за приклад та натхнення для юнаків та дівчат і побажав усім мирного неба та Божої ласки.
Доповнили урочисту патріотичну атмосферу свята виступи народного аматорського вокального гурту «Січ» Будинку культури с.Липівка (кер. Ю.Стиславський), артистів клубу с.Стратин (кер.М.Проць), вихованців ДШМ ім. Бориса Кудрика, вокального тріо «Мереживо» РБК (кер. І.Білоус), танцювального колективу «Юність Опілля» Рогатинського державного агроколеджу (кер.Л.Мельник), хору пластунів, вокалістів І.Воробець та В.Грушецької.
Завершилось дійство в’язанкою повстанських пісень у виконанні народного аматорського чоловічого хору «Сурма» під керівництвом Заслужено працівника культури Євгена Падучака та Державним Гімном України.

Джерело: http://rogatka.if.ua/