Визначено переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України

Визначено переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України

04 серпня 2020 року визначили переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України.
Для участі в …

Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Святий Миколай завітав до дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування

Святий Миколай завітав до дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування

День Святого Миколая є одним з найулюбленіших усіма дітьми свят. Діти вірять в Миколая, вони чекають його приходу, пишуть йому листи з побажаннями.
Традиційно 17 грудня в школі естетичного виховання учнів відбулося свято «Святий Миколай іде по світу» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Рогатинського району. Для дітей було підготовлено святковий концерт та цікаву театралізовану програму, під час якої кожна дитина отримала море позитивних емоцій.
Всіх учасників свята привітала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Ірина Базилевич, яка побажала, щоб Святий Миколай приніс дітям все, про що вони мріють, побажала їм міцного здоров’я, щасливої долі і успіхів у навчанні.
З нагоди Дня Святого Миколая всі діти-сироти та під опікою та піклуванням отримали солодкі подарунки від служби у справах дітей райдержадміністрації. Районна рада старшокласників провела акцію «Подаруй дитині іграшку» та вручила дітям молодшого шкільного віку м’які іграшки, а від відділу освіти райдержадміністрації усі діти шкільного віку отримали грошові допомоги, виділені з районної програми «Діти України», які вручила Лідія Дуда – завідувач сектору загальної, середньої та дошкільної освіти відділу освіти райдержадміністрації
Як зазначила під час заходу начальник служби у справах дітей Ірина Базилевич -, усі діти потребують нашої уваги та піклування. Ми намагаємося робити все, щоб забезпечити їм необхідні умови, а головне –  щоб вони зростали в люблячих родинах.

 Довідково:
На обліку в службі перебуває 57 дітей, позбавлених батьківського піклування, в тому числі – 12 дітей-сиріт, 24 дітей, які опинились в складних життєвих обставинах. В сім’ях опікунів, піклувальників виховується 41 дитина-сирота, дитина, позбавлена батьківського піклування. Функціонує 2 прийомні сім’ї, в яких виховується 2 дітей.

Джерело: http://ww2.gov.if.ua/rogatynska/ua/#