Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Три нових шкільних автобуси отримали заклади освіти Рогатинщини

Три нових шкільних автобуси отримали заклади освіти Рогатинщини

На центральній площі Рогатина відбулося урочисте вручення шкільних автобусів для підвозу учнів до навчальних закладів району.

Перший заступник голови обласної держадміністрації Марія Савка здійснила передачу трьох автобусів марки «ATAMAN», які придбані у межах Програми «Шкільний автобус», що є важливим фактом уваги держави до підростаючого покоління – саме теперішнім учням у майбутньому продовжувати її розбудову.

 В час сьогодення ми стикаємося з певними труднощами, професійно з них виходимо і маємо позитивні результати. Приємно, що рогатинські школярі отримали сучасні автобуси для довозу до навчальних закладів району. Керівництвом Івано-Франківської облдержадміністрації та обласної ради вже передано на громади області 19 таких «школяриків» загальною вартістю понад 35,5 млн.грн. , три з яких – сьогодні на моїй малій батьківщині. І це, направду, – велика підтримка освітянської галузі Рогатинщини.», – під час вручення автобусів зазначила Марія Савка, подякувавши керівництву району та освітянам за вагомий і непростий крок в напрямку надання якісної освіти та оптимізації закладів освіти, реалізації освітньої реформи.

Голова районної державної адміністрації Володимир Штогрин, враховуючи стан пандемії коронавірусу, впевнений, що нові автобуси – це шлях не лише до школи, а й до нових знань і можливостей для учнів, адже одним з найважливіших пріоритетів влади району є якісна освіта підростаючого покоління.

Голова Рогатинської районної ради Роман Гринишин зазначив, що безпека дітей – на першому місці і висловив вдячність обласній владі, народному депутату України Едуарду Прощуку за сприяння у вирішенні питання комфортного підвозу дітей та сподівання на позитивне вирішення нагальної проблеми ремонту доріг обласного і державного значення.

Участь в даному заході взяли керівники установ, організацій, підприємств, представники органів місцевого самоврядування, громадськість міста. Декан Рогатинської УГКЦ отець Дмитро Бігун та декан Рогатинський ПЦУ Володимир Гривнак освятили транспортні засоби.

Відтак, керівництво області і району відвідали амбулаторію загальної практики сімейної медицини в селі Липівка, де оцінили стан справ, накреслили спільний план дій щодо вирішення проблематичних питань. Марія Володимирівна дала доручення головному лікарю КНП «ЦПМСД» Віктору Денисюку щодо оперативного завершення робіт з благоустрою та здачі в двотижневий термін даного об’єкту.

Також перший заступник голови ОДА відвідала Рогатинський ліцей №1, де ознайомилась з матеріально-технічною базою даного закладу, підготовкою до нового навчального року, а також поспілкувалась з педагогами та дала доручення начальнику відділу освіти та туризму райдержадміністрації Василю Трачу підготувати проектно-кошторисну документацію щодо заміни віконних блоків в даному навчальному закладі.

На завершення робочої поїздки очільники області та району висловили співбачення, що у непростий час Президент, Уряд, обласна та районна влада роблять все можливе для поліпшення матеріально-технічного забезпечення закладів соціальної сфери.

Джерело:http://rohatyn.if.gov.ua