Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Триває передсесійна робота постійних комісій районної ради

Триває передсесійна робота постійних комісій районної ради

Сьогодні, 13 грудня 2018 року, відбулось засідання двох постійних комісій районної ради, а саме: з питань соціального захисту, охорони здоров’я, сім’ї, розвитку фізичної культури, спорту і туризму та з питань освіти, культури, національного, духовного відродження та засобів масової інформації.

В роботі постійної комісії районної ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, сім’ї, розвитку фізичної культури, спорту і туризму, окрім членів комісії, взяли участь: голова районної ради Роман Гринишин, заступник голови районної державної адміністрації Оксана Канюка, начальник управління соціального захисту населення Рогатинської районної державної адміністрації Роман Ошитко, працівники виконавчого апарату районної ради. В ході засідання депутати заслухали інформацію про хід виконання районної програми соціального захисту населення на 2017 – 2021 роки, затвердженої рішенням шостої сесії районної ради від 22 грудня 2016 року та  розглянули окремі питання врегулювання відносин в діяльності комунального підприємства «Центральна районна аптека №47».

На засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, національного, духовного відродження та засобів масової інформації начальником відділу культури райдержадміністрації Ольгою Рибій було доведено до відома депутатів проект базової мережі закладів культури місцевого рівня Рогатинського району на 2019 рік, який, в результаті обговорень, було погоджено членами комісії та рекомендовано винести його на розгляд сесії районної ради.  Крім того, депутати погодили проект угоди між Рогатинською районною радою Івано-Франківської області та Фондом «Будуймо кращий світ  впродовж найближчих років» Республіки Польща, яка передбачає співробітництво в сфері захисту навколишнього середовища, охорони здоров’я, освіти, соціальної допомоги, науково-дослідної діяльності, інноваційних технологій, культурних заходів, а також спільну участь у міжнародних освітніх тренінгах, програмах, проектах, тощо.

На засіданні обох комісій депутати опрацювали порядок денний 22 сесії районної ради та ознайомились з проектами рішень.