Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Триває робота депутатів у постійних комісіях районної ради

Триває робота депутатів у постійних комісіях районної ради

В ході підготовки матеріалів на розгляд 14 сесії районної ради сьомого скликання  відбулись засідання галузевих постійних комісії районної ради.
10 листопада 2017 року – спільне засідання постійних комісій районної ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, сім’ї, розвитку фізичної культури, спорту і туризму та з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району. На засіданні були розглянуті та погоджені штатні розписи комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» та комунального підприємства «Рогатинська центральна районна аптека № 47» та  його структурних підрозділів на 2018 рік, план роботи Рогатинської районної ради на 2018 рік, а також Програма підтримки комунального підприємства «Центральна районна аптека № 47» на 2018-2020 роки.
13 грудня 2017 року – засідання постійної комісії районної ради  з питань сільського, лісового господарства, земельних відносин, екології та раціонального природокористування. В ході засідання члени постійної комісії обговорили та винесли на розгляд 14 сесії районної ради питання затвердження двох технічних документацій по розрахунку нормативної грошової оцінки земельних  ділянок в урочищах: «За гребля» (за межами населеного пункту с. Григорів) та «Рівне 2» (за межами населеного пункту с. Помонята). Також, підтримано та винесено на розгляд сесії районної ради проект звернення Рогатинської районної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо недопущення ліквідації державних лісогосподарських підприємств.
15 грудня 2017 року – спільне засідання постійних комісій районної ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, сім’ї, розвитку фізичної культури, спорту і туризму та з питань освіти, культури, національного, духовного відродження та засобів масової інформації. Депутатами було розглянуто проекти районних програм «Культура Опілля» на 2018-2019 роки та програми підтримки сімей загиблих і постраждалих  учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення на 2018-2019 роки; штатний розпис редакції газети «Голос Опілля» на 2018 рік;  базову мережу закладів культури місцевого рівня Рогатинського району на 2018 рік.
На засіданні депутатами також обговорено питання реформування медичної галузі району та в даному контексті створення комунального підприємства «Рогатинський центр первинної медико-санітарної  допомоги», на базі відокремленої частини майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Рогатинського району комунального закладу «Рогатинська центральна районна лікарня» та комунального закладу «Букачівська міська лікарня».
Крім того, членами постійних комісій підтримано звернення Долинської районної ради щодо зовнішньополітичної ситуації, яка склалася після прийняття Верховною Радою України Закону України «Про освіту», звернення Рогатинської районної ради щодо внесення змін до діючого законодавства України про використання МК зброї та боєприпасів до неї в спортивних школах України і винесено дані проекти звернень на розгляд 14 сесії районної ради.
15 грудня 2017 року – засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів, податків та інвестицій. Спочатку депутатами було розглянуто та обговорено подання районної державної адміністрації щодо внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, листи, які надійшли у виконавчий апарат районної ради та потребували розгляду даної профільної комісії. А ключовим питанням на засіданні комісії був проект районного бюджету на 2018 рік, розгляду якого передували засідання робочої групи по формуванню районного бюджету на 2018 рік, під головуванням голови районної державної адміністрації Петра Білінського та голови районної ради Романа Гринишина.
Депутатами розглянуто проекти рішень по інших питаннях, які виносяться на розгляд чергової сесії районної ради.