Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Триває робота депутатів у постійних комісіях

Триває робота депутатів у постійних комісіях

Під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина проєкти рішень чергових 27 та 28 сесій Рогатинської районної ради обговорили члени постійних комісій з питань бюджету та фінансів, податків та інвестицій і з питань соціального захисту, охорони здоров’я, сім’ї,  розвитку фізичної культури, спорту і туризму, спільне засідання яких відбулося 3 грудня 2019 року.

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Богдана Могила прозвітувала про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року. Крім того, депутати погодили внесення змін до районного бюджету на 2019 рік, за поданням районної державної адміністрації.

Про хід виконання районної програми підтримки сімей загиблих і постраждалих учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення на 2018-2019 роки, доповів начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Роман Ошитко. Було розглянуто проєкт аналогічної програми, розробленої на 2020 рік, яку планується затвердити на 28 сесії районної ради.

На спільному засіданні депутати заслухали також питання “Про ефективність використання коштів, виділених з районного бюджету на фінансування діяльності Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді”, по якому доповідала директор центру Світлана Роскош, яка зупинилася на основних проблемних питаннях діяльності центру.

Головний лікар комунального некомерційного підприємства «Рогатинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Рогатинської районної ради  Івано-Франківської області довів до відома присутніх фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Рогатинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Рогатинської районної ради  Івано-Франківської області на 2020 рік, який планується затвердити на 28 сесії районної ради.

В ході роботи депутати розглянули питанння “Про визначення на 2020 роік розпорядника коштів, виділених на діяльність комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Рогатинської районної ради Івано-Франківської області”, “Про затвердження структури і штатної чисельності виконавчого апарату районної ради на 2020 рік”, “Про уповноваження голови районної ради укладати договори про міжбюджетні трансферти з органами місцевого самоврядування” та ін.