Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > У Княгиничах вшанували роковини загибелі Головнокомандувача УПА, Героя України Романа Шухевича

У Княгиничах вшанували роковини загибелі Головнокомандувача УПА, Героя України Романа Шухевича

Днями в селі Княгиничі, де тривалий час була штаб-квартира Генерала Чупринки, відбулись  поминальні заходи вшанування пам’яті Головнокомандувача УПА, Героя України Романа Шухевича, в яких взяли участь голова районної ради Роман Гринишин, заступник голови РДА Микола Басараб, ветерани ОУН-УПА, учасники Революції гідності і бойових дій на сході держави, громада села, духовенство, школярі. Отець Павло Кадлуб відслужив панахиду, учасники віча схилили голови у хвилині мовчання, а до підніжжя пам’ятника від учнівсько-педагогічного колективу школи та громади села покладено квіти.
До присутніх звернувся сільський голова Леонід Байда, котрий наголосив, що славну боротьбу Романа Шухевича продовжує покоління сучасних героїв, серед котрих чимало мешканців Рогатинщини, зокрема, і сіл Княгиничі та Загір’я.
Про життєвий шлях Головнокомандувача УПА розповіли завідувач місцевого музею Романа Шухевича Ірина Горленко, заступник директора обласного музею визвольної боротьби Оксана Романів, голова Братства ОУН-УПА села Княгиничі Ярослав Кузик, директор НВК Любов Грицишин та ін.
З уст учнів навчально-виховного комплексу прозвучали патріотичні пісні та поезії, а учасники сільського хору виконали повстанські і стрілецькі твори.