Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > У районі пройшли заходи, присвячені пам’яті Тараса Шевченка

У районі пройшли заходи, присвячені пам’яті Тараса Шевченка

У 2020 році Україна відзначає 206-ту річницю з дня народження великого українського поета, письменника, художника та громадського діяча Тараса Шевченка. Його ім’я невіддільно пов’язане з Україною, адже Кобзар – це уособлення всієї суті українського народу, його боротьби за своє життя і волю, символ незламності духу, приклад того, що можливо звільнитися з-під гніту в найскладніших умовах. Щороку в Україні відзначають “Шевченківські дні” 9 і 10 березня – роковини народження і смерті Тараса Шевченка.
Напередодні цих днів, з метою вшанування пам’яті видатного сина українського народу, в районному будинку культури відбувся мистецький захід до 206- ї річниці з Дня народження Тараса Шевченка “Несу свій хрест…Хрест самотності.”.
У заходах взяли участь духовенство, голова районної державної адміністрації Володимир Труш, голова районної ради Роман Гринишин, секретар міської ради Галина Богун, трудові колективи, громадські активісти, учнівська і студентська молодь та жителі краю.
Перед початком заходу представники влади шанобливо поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку.
Зі сцени звучали пісні на вірші Кобзаря у виконанні Тараса Язловецького, НАВА «Незабудка» клубу с.Васючин, Марії Лукашук, ансамблю бандуристів ДШМ ім.Б.Кудрика, вокального ансамблю ДШМ ім.Б.Кудрика, Світлани Рудої, НАВГ квінтету «Соколи».

А народний хореографічний колектив “Опільчанка” (керівник Лілія Горинь) ШЕВу та народний аматорський танцювальний колектив «Юність Опілля» ( керівник Людмила Тернівська) виконали танцювальні хореографічні номери.

Сьогодні, як зазначили ведучі, глядачі пізнали іншого Тараса Шевченка – не в кожусі і смушевій шапці, але того, з яким тепло. Не лише генія і пророка, але геніального у вірності своєму хресту. Не того, який хотів величі, але того, якого вміємо величати достойно. Бо був отцем, і сином свого народу бо був людиною, подобою Божою, бо вірив в людину в кожному з нас, бо нагадав нам про дар – бути людиною!

Джерело:http://rohatyn.if.gov.ua