Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > У Рогатині пройшли урочистості, присвячені Дню Захисника України

У Рогатині пройшли урочистості, присвячені Дню Захисника України

У заходах взяли участь декан Рогатинський УГКЦ Різдва Пресвятої Богородиці о.Дмитро Бігун, перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, голова райдержадміністрації Володимир Штогрин, заступник голови районної ради Олег Вовкун, голова громадської організації «Воїни АТО Рогатинщини» Тарас Гаєвич, голова громадської організації «Спілка офіцерів України» Іван Верешко, представники громадської організації «Братство ОУН-УПА», Рогатинського державного агроколеджу, пластуни, громадськість міста.

Декан Рогатинський УГКЦ Різдва Пресвятої Богородиці о.Дмитро Бігун в супроводі хору «Сурма» відслужили поминальну панахиду біля Стелли Героям Небесної Сотні та помолилися за захисників, які віддали своє життя за незалежність нашої української держави.

Перед присутніми виступили перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, голова райдержадміністрації Володимир Штогрин, заступник голови районної ради Олег Вовкун, голова громадської організації «Воїни АТО Рогатинщини» Тарас Гаєвич, голова громадської організації «Спілка офіцерів України» Іван Верешко.

У своєму виступі перший заступник голови облдержадміністрація Марія Савка привітала рогатинців із святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем Захисника України, Днем Української Повстанської Армії та святом українського війська.

«Сьогодні ми відзначаємо 78-му річницю з дня утворення Української Повстанської Армії. Створення УПА стало тією переломною сторінкою в новітній історії нашої держави. Воїни-повстанці відродили віковічне прагнення українського народу жити у вільній власній державі. Гідно боролися за державність України, їх не зламали тривалі визвольні роки боротьби, ні сталінські репресії, тюрми та каторга. І завжди в такі важкі хвилини вони знаходилися під покровом Пресвятої Богородиці. І сьогодні, вояки УПА є гідним прикладом для нових Героїв, які стоять і стояли на захисті кордонів нашої держави. Сьогодні щиро вітаю також військових, ветеранів, воїнів строкової служби, воїнів УПА, учасників визвольних змагань, бійців АТО/ООС. Вічна пам’ять Героям, які поклали своє життя за майбутнє нашої держави» – зазначила Марія Савка.

Учасники АТО, студенти Рогатинського державного агроколеджу та представники молодіжної організації “Пласт” поклали символічні синьо-жовті квіти до Стелли Героям Небесної Сотні, Скульптури Матері Божої та пам’ятника Борцям за волю України.

Працівники Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом з найменшими рогатинцями вручили привітальні листівки рогатинським захисникам.

З музичними композиціями перед присутніми виступили НАХК «Сурма», НАВГ «Соколи».

Джерело:http://rohatyn.if.gov.ua