Визначено переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України

Визначено переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України

04 серпня 2020 року визначили переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України.
Для участі в …

Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > У Рогатині відбулися слухання щодо визначення кандидатури на посаду голови районної державної адміністрації

У Рогатині відбулися слухання щодо визначення кандидатури на посаду голови районної державної адміністрації

З метою забезпечення відкритості та прозорості при визначенні кандидатур на посади голів районних державних та на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука від 25.11.2014 № 718 вчора, 8 грудня 2014 року, в залі засідань адмнібудинку відбулись слухання щодо визначення кандидатури на посаду голови Рогатинської районної державної адміністрації. На слухання були запрошені депутати Івано-Франківської обласної ради від Рогатинського району, представники громадськості, політичних партій, депутати районної ради, голови місцевих рад, керівники підприємств, установ та організацій району.
Перед початком заслуховування виконуючий обов’язки першого заступника голови обласної державної адміністрації Сергій Басараб представив членів експертній комісії, які подаватимуть свої пропозиції голові обласної державної адміністрації, на підставі яких він прийматиме рішення про співбесіду із кандидатами на посаду голови РДА від Рогатинського району. Він також зазначив, що вже за результатами співбесіди Олег Гончаркук подаватиме кандидатуру на посаду голови районної державної адміністрації на розгляд Кабінету Міністрів України та затвердження Президентом України, як цього вимагає Закон України «Про місцеві державні адміністрації».
Бути головою районної державної адміністрації на Рогатинщині виявили бажання 6 кандидатів: Володимир Андрейків – житель міста Рогатина, Степан Гривнак – керівник агрофірми “Кліщівнянка”, віце-президент корпорації «Галпродукт», Степан Демчишин – заступник міського голови, Богдан Денега – головний державний санітарний лікар міжрайонного структурного підрозділу ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр Держсанепідемслужби України», Михайло Щербій – начальник відділу державної виконавчої служби районного управління юстиції.
Під час слухань всі претенденти представили свої програми діяльності на посаді голови РДА, розказали своє бачення подальшого розвитку району та відповіли на запитання громадськості.
Як повідомив керівник експертної групи, кожен член експертної комісії підготує свої власні висновки щодо претендентів та подасть їх голові обласної державної адміністрації Олегу Гончаруку. З урахуванням висновків експертної комісії Олег Гончарук проведе співбесіди з претендентами та визначиться із однією кандидатурою на посаду голови районної державної адмінстрації.