Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > У Рогатині відбулися урочистості з нагоди 98-ї річниці Соборності України та районний фестиваль «Колядки, що нас об’єднують»

У Рогатині відбулися урочистості з нагоди 98-ї річниці Соборності України та районний фестиваль «Колядки, що нас об’єднують»

Минулого тижня в Рогатинському районному будинку культури, за участі голови районної ради Романа Гринишина, першого  заступника голови райдержадміністрації Степана Демчишина та секретаря міської ради Галина Богун,  відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 98-ї річниці Соборності України та районний фестиваль «Колядки, що нас об’єднують».
Клубними закладами району були представлені різноманітні святкові страви та організовані виставки різдвяних шопок.
Розпочався захід із виконання викладачами школи естетичного виховання учнів вокально-хореографічної композиції «З колядою ідемо». Ведучі свята зазначили: «Сьогодні всі присутні матимуть змогу долучитися до святкування циклу різдвяних свят та Дня Соборності України. Для кожного українця Різдво є чимось таким близьким, рідним, дорогим, воно бере свій початок з дитинства і вже в дорослому віці стає овіяним солодкими спогадами, радісними передчуттями, щемливими згадками про особливі моменти життя… У переддень Соборності України і в час Різдвяних свят ми хочемо поділитися спогадами людей, які боролися за соборну і незалежну Україну, яким не одне Різдво довелося зустріти далеко від рідного дому в жорстокій неволі».
Студенти Рогатинського державного аграрного коледжу представили глядачам театралізовану композицію «Вертеп політичний».