У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > У Рогатині відбувся міжобласний шаховий турнір «Опільська весна» на призи Рогатинської районної ради

У Рогатині відбувся міжобласний шаховий турнір «Опільська весна» на призи Рогатинської районної ради

На виконання рішення районної ради від 31.03.2016 № 60-3/2016, 17 квітня 2016 року у приміщенні Рогатинської ДЮСШ Івано-Франківської обласної ради, відбувся щорічний міжобласний шаховий турнір «Опільська весна» на призи Рогатинської районної ради, участь в якому взяли 58 учасників.
Захід розпочався із пісенних привітань вихованців Рогатинської школи мистецтв ім. Бориса Кудрика. Найстарший та наймолодший учасники турніру під звучання Державного Гімну України урочисто підняли прапор.
Зі словами привітань до учасників турніру звернувся голова районної ради Роман Гринишин, котрий зауважив, що хоча такі змагання цьогоріч проводяться вперше, вже велика кількість учасників виявила бажання взяти в них участь. Зазначив, що Рогатинська районна рада ввійде із пропозицією до Івано-Франківської обласної федерації шахів щодо подальшого включення турніру «Опільська весна» в календарний план спортивних заходів Івано-Франківської області, також побажав всім міцного здоров’я, а перемоги сильнішим.
Після урочистої частини учасники приступили до змагань, які проходили за швейцарською системою у 7 турів по 30 (15Х15) хв., згідно правил ФІДЕ швидких шахів.
Підсумком шахових змагань стало нагородження переможців та призерів, які визначались у чотирьох групах: загальний залік, серед дівчат та жінок, серед юнаків (до 18 років), за кращий результат серед ветеранів (60 років та старші).
Усі учасники змагань, котрі не стали переможцями чи призерами турніру були нагороджені Грамотами голови районної ради.