У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > У Рогатині відзначили 101-шу річницю бою під Крутами

У Рогатині відзначили 101-шу річницю бою під Крутами

29 січня Україна вшановує 101-шу річницю бою під Крутами. В той період декілька сотень кадетів та студентів героїчно та мужньо боролися із Червоною армією за 130 кілометрів від Києва. Ця трагічна подія, в якій загинули віддані патріоти України, фактично змінила хід історії і утвердила право українців на незалежність своєї держави.
У Рогатині розпочалися заходи на центральній площі біля стели Небесної Сотні. Спочатку влада, молодь та громадськість віддали шану усім патріотам України, які загинули на майдані 18-21 лютого 2014 року захищаючи незалежність України. Відтак о.Іван Левчук в супроводі хору Сурма помолилися за мужніх людей та інших героїв, котрі поклали своє життя заради майбутнього України, а рогатинські пластуни поклали запалені лампадки.
Згодом урочиста колона попрямувала до могили воїнів української галицької армії, де відбулися поминальна панахида та народне віче, присвячене пам’яті героїв Крут.
У заходах взяли участь голова районної ради Роман Гринишин, заступник голова районної ради Олег Вовкун, заступник голови райдержадміністрації Оксана Канюка,  міський голова Сергій Насалик, студентська та учнівська молодь, громадськість міста та ЗМІ.
Сто один рік  тому відбулась одна з найтрагічніших подій в історії нашої країни. Українські студенти віддали своє життя, аби захистити Київ від наступу більшовиків. Сьогодні складається враження, що історія повторюється. Принаймні так вважає більшість українців. Однак факт залишається фактом, цей бій залишив неабиякий слід в нашій національній пам’яті.
Влада в знак пам’яті і шани про загиблих запалили лампадки, а представник студентської молоді – студентка І-го курсу Рогатинського державного аграрного коледжу Валентина Штундер у своїй промові зазначила: «Молодь не стоїть осторонь. Студенти коледжу неодноразова демонстрували і демонструють свій патріотизм. Адже, свого часу були учасниками Майдану та АТО, а зараз гідно захищають суверенність держави в складі операції об’єднаних сил на Донбасі; активно беруть участь у волонтерському русі».
«Саме з ініціативи студентів, при підтримці дирекції встановлено на території коледжу пам’ятний знак Небесній сотні, ми надаємо посильну допомогу захисникам держави продуктами харчування та  одягу, – зазначили Валентина. – Я переконана, що нинішня молодь, маючи глибокі патріотичні почуття, побудує справді незалежну європейську країну!».

Джерело: http://rohatyn.if.gov.ua/