Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > У Рогатині відзначили 25-у річницю незалежності України

У Рогатині відзначили 25-у річницю незалежності України

24 серпня у Рогатині відбулися районні урочистості з нагоди 25-річчя незалежності України. Біля скульптури Матінки Божої духовні отці відслужили молебень за Україну і її захисників. У супроводі НАХК «Сурма» та духового оркестру разом з учасниками АТО, пластунами та всією громадою краяни вирушили урочистою ходою до площі Роксолани.
Тут спільною скорботною молитвою згадали душі усіх загиблих в боротьбі за незалежність нашої держави. Відтак з центральної площі міста злинув увись багатоголосий Гімн України.
НАТК «Юність Опілля» агроколеджу виконав символічний патріотичний танцювальний номер незалежної дівчини-України.
До громади звернулись голова районної ради Роман Гринишин та голова Рогатинської райдержадміністрації Надія Цимбаліста. У своїх промовах вони наголосили, що попри нелегкі роки, Україна встояла на ногах як держава, і нізащо не впаде на коліна перед ворогом, а буде боротись за своє щасливе майбутнє.
«Ми перші, хто відмовились від статусу великої ядерної держави, тому зараз і розплачуємось тимчасовою війною на Сході та втратою Криму», – зазначила Надія Михайлівна. – «Але ми вкотре доводимо, що ми самостійна держава, і самі визначатимемо свою долю».
В свою чергу Роман Дмитрович зазначив, що незалежність – це не тільки прапор, Гімн, тризуб чи визначна подія: «Це наша історія і пам’ять про людей, які боротьбою поклали своє життя за наше майбутнє і майбутнє України: козаки, Січові стрільці, герої УПА, а тепер і наші герої, які гинуть на Сході країни. І ми зобов’язані пишатись ними і підтримувати їх матеріально та морально».
Зі словами вітання до громади звернулись перший представник Президента в Рогатинському районі Ярослав Сидор та член районного братства ОУН-УПА Яким Кузик.
Спільними грамотами районної ради та райдержадміністрації з нагоди 25-річчя Незалежності України влада району нагородила медалями та грамотами представників трудових колективів, громадських організацій, підприємств, установ Рогатинщини, а також молодь і дітей за активну участь у конкурсі малюнку до Дня Незалежності.
Керівник районного центру допомоги учасникам АТО Вікторія Тимків вручила військовим грамоти і медалі за патріотизм і мужність.
Далі опільчан чекало літературно-мистецьке свято з танцями і піснями у виконанні зразкового хореографічного колективу «Опільчанка»(ШЕВУ), хору «Роксолана» (РБК), артистів села Пуків, солістів Ірини Сас, Юлії Духній, Надії Скиданович, Вероніки Грушецької, Христини Кривень, колективів «Пуківчанка», «Галичанка» (РБК), вокального ансамблю аграрного коледжу та інших.

Джерело: http://rogatka.if.ua/