У районі пройшли заходи, присвячені пам’яті Тараса Шевченка

У районі пройшли заходи, присвячені пам’яті Тараса Шевченка

У 2020 році Україна відзначає 206-ту річницю з дня народження великого українського поета, письменника, художника та громадського діяча …

На шкільному подвір’ї Княгиницького ліцею духовенство, влада, громадськість вшанували 70-ті роковини з дня загибелі Романа Шухевича

На шкільному подвір’ї Княгиницького ліцею духовенство, влада, громадськість вшанували 70-ті роковини з дня загибелі Романа Шухевича

У заході взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Олег Стружанський, керівник патронатної служби районної ради …

Рогатинщина вшанувала пам’ять Героїв Небесної Сотні та віддала шану загиблому учаснику бойових дій

Рогатинщина вшанувала пам’ять Героїв Небесної Сотні та віддала шану загиблому учаснику бойових дій

Саме в ці дні, під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 року …

Районна рада ухвалила рішення щодо реорганізації закладів загальної середньої освіти району

Районна рада ухвалила рішення щодо реорганізації закладів загальної середньої освіти району


Сьогодні, 13 лютого 2020 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася 30 сесія районної ради. В …

Депутати прийняли звернення до Президента України щодо скасування плати за розподіл (доставку) природного газу

Депутати прийняли звернення до Президента України щодо скасування плати за розподіл (доставку) природного газу

Більше трьох годин, 06 лютого 2020 року, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина тривало пленарне засідання 29 …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > У Рогатині відзначили 25-у річницю незалежності України

У Рогатині відзначили 25-у річницю незалежності України

24 серпня у Рогатині відбулися районні урочистості з нагоди 25-річчя незалежності України. Біля скульптури Матінки Божої духовні отці відслужили молебень за Україну і її захисників. У супроводі НАХК «Сурма» та духового оркестру разом з учасниками АТО, пластунами та всією громадою краяни вирушили урочистою ходою до площі Роксолани.
Тут спільною скорботною молитвою згадали душі усіх загиблих в боротьбі за незалежність нашої держави. Відтак з центральної площі міста злинув увись багатоголосий Гімн України.
НАТК «Юність Опілля» агроколеджу виконав символічний патріотичний танцювальний номер незалежної дівчини-України.
До громади звернулись голова районної ради Роман Гринишин та голова Рогатинської райдержадміністрації Надія Цимбаліста. У своїх промовах вони наголосили, що попри нелегкі роки, Україна встояла на ногах як держава, і нізащо не впаде на коліна перед ворогом, а буде боротись за своє щасливе майбутнє.
«Ми перші, хто відмовились від статусу великої ядерної держави, тому зараз і розплачуємось тимчасовою війною на Сході та втратою Криму», – зазначила Надія Михайлівна. – «Але ми вкотре доводимо, що ми самостійна держава, і самі визначатимемо свою долю».
В свою чергу Роман Дмитрович зазначив, що незалежність – це не тільки прапор, Гімн, тризуб чи визначна подія: «Це наша історія і пам’ять про людей, які боротьбою поклали своє життя за наше майбутнє і майбутнє України: козаки, Січові стрільці, герої УПА, а тепер і наші герої, які гинуть на Сході країни. І ми зобов’язані пишатись ними і підтримувати їх матеріально та морально».
Зі словами вітання до громади звернулись перший представник Президента в Рогатинському районі Ярослав Сидор та член районного братства ОУН-УПА Яким Кузик.
Спільними грамотами районної ради та райдержадміністрації з нагоди 25-річчя Незалежності України влада району нагородила медалями та грамотами представників трудових колективів, громадських організацій, підприємств, установ Рогатинщини, а також молодь і дітей за активну участь у конкурсі малюнку до Дня Незалежності.
Керівник районного центру допомоги учасникам АТО Вікторія Тимків вручила військовим грамоти і медалі за патріотизм і мужність.
Далі опільчан чекало літературно-мистецьке свято з танцями і піснями у виконанні зразкового хореографічного колективу «Опільчанка»(ШЕВУ), хору «Роксолана» (РБК), артистів села Пуків, солістів Ірини Сас, Юлії Духній, Надії Скиданович, Вероніки Грушецької, Христини Кривень, колективів «Пуківчанка», «Галичанка» (РБК), вокального ансамблю аграрного коледжу та інших.

Джерело: http://rogatka.if.ua/