Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > У Рогатині врочисто відзначили 110-ліття гімназії

У Рогатині врочисто відзначили 110-ліття гімназії

На урочистості з нагоди ювілею від часу заснування гімназії завітав Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

Сьогодні, 19 листопада, в Рогатині відбулися урочистості з нагоди відзначення 110-ліття від часу заснування місцевої гімназії. Свято розпочалося з молитви Архієрейської Божественної Літургії, яку очолив Митрополит Володимир у співслужінні священників деканату.

Після спільної молитви, Митрополит привітав присутніх викладачів, гімназистів та гостей свята із прекрасною датою. Владика побажав наснаги та щедрих Божих ласк на подальші роки діяльності навчального закладу.

«Ці 110 років, які сьогодні відзначаємо, – чергова можливість подякувати Господеві за всі Його ласки-благодаті. Дякуємо й вам, дорогі педагоги, за те, що не покладаючи рук виховуєте добре майбутнє покоління нашої Батьківщини України», – зазначив Митрополит Володимир.

Після спільної молитви відбулося освячення пам’ятної дошки одному із найвидатніших випускників закладу о. Івана Музички. Отець Іван – насправді велична постать у житті не тільки Рогатинщини, але й цілої нашої Церкви. Він – доктор богослов’я, заслужений ректор Українського Католицького Університету імені св. Климента Папи у Римі, почесний доктор honoris causa Українського католицького університету у Львові, почесний науковий співробітник відділення релігієзнавства Інституту Філософії Національної Академії Наук України, науковець, католицький публіцист, письменник.

Опісля з нагоди ювілею гімназії розпочалася урочиста академія. На початку слово мав Митрополит Володимир, який благословив присутніх та вручив вітальну грамоту.

А потім у канві культурно-мистецької програми присутні у залі змогли подумки помандрувати у минулі десятиліття, згадати колишніх гімназистів, які зробили вагомий внесок у становлення нашої Батьківщини.

Джерело: http://rohatyn.com.ua/